1:0
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FBŠ ATT Gorily Plzeň 7:0
13. Vojtěch Šanda, 16. Michal Měřička, 19. Marek Slepička, 24. Marek Slepička, 29. Marek Slepička, 37. Vojtěch Šanda, 49. Vojtěch Šanda; rozhodčí: Filip Novák - Petr Stejskal; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 249; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 20 - Vojtěch Šimůnek 7; po třetinách: 3:0, 3:0, 1:0;
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér):
Stav série 2:2. Pěkná atmosféra v hale od obou fanouškovských táborů. Dnešní zápas si vyhodnotíme a připravíme se na příští týden. Díky za férové utkání.
Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí):
Dnes to nebyl náš den ale i takové zápasy přináší sport. Chci ohromně poděkovat našim fanouškům, kteří se i v početní nevýhodě dokázali vyrovnat domácímu publiku. Vyspíme se, potrénujeme a doma to urveme!! Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 2:10
60:00
59:59
Se vší úctou k soupeři musím konstatovat, že Gorily by dneska netrefili prázdnou bránu z metru
58:03
Timeout FbC Písek
57:00
Už zase jen 6 na 5
57:00
Vlasta to dnes prostě zamknul! Necháme mu na náměstí postavit sochu!
54:57
Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
54:56
6 na 4 jsme tu dnes ještě neměli
51:20
Vlasta Dvořák je horkým kandidátem na Zlatou helmu!!!
51:00
Plzeňští fanoušci to nevzdávají a jsou stále slyšet. Bravo Gorilky!
50:00
Písecký kotel vaří!!!
48:45
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #83 Vlastimil Dvořák (7:0).
38:52
Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování florbalky.
38:40
Ruka sudích nahoře - bude se vylučovat
36:49
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #63 Matěj Prčík (6:0).
36:48
Nádhera kombinace dua Prča - Šanda
36:00
Plzeňští fanoušci lehce ochabli, ale stále jsou slyšet
32:00
Teď hosté zatlačili na domácí gorilí silou a mačkají, mačkají a mačkají...uvidíme, co vymáčknou
28:23
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Marek Slepička, asistoval #4 Václav Staněk (5:0).
28:22
Hažte čepice! Máme tady hattrick!!!
27:00
Hra se hodně přiostřila - smrdí to dvojkou. Čeká se na prvního hráče, který vyteče
25:30
Vedoucí hostů Vandák projevuje mírnou nespokojenost s verdikty sudích
24:00
Plzeňští fans se jim snaží vyrovnat a jde jim to docela dobře. Včera i dnes jsou pro hosty velkou podporou. Klobouk dolů!
23:19
Písečtí fans v extázi
23:18
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Marek Slepička z trestného střílení (4:0).
23:17
Tak tentokrát zkřížil ruce nad hlavou rozhodčí Stejskal. Čas pro Slepici!
22:30
Konec defenzivy - oba týmy ukazují, že útočit umí!
18:00
Písečtí dorostenci se už konečně všichni vrátili z Brna, kde odehráli dva zápasy play-off. Nutno dodat, že oba vyhráli. GRATULACE BORCI!
17:00
Krásná bekendová klička Suryho končí v rukavicích Vlasty Dvořáka
15:48
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #87 Ondřej Walter (2:0).