0:0
1:1
- : -

Finance Novák FBK Jičín modří - Orel Přelouč 2:1pn
16. Albert Veselý - 13. Jakub Pařízek; rozhodčí: Jakub Dzurik - Martin Svoboda; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Blažek 12 - Jakub Šustr 30; po třetinách: 0:0, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Finance Novák FBK Jičín modří hráč #7 Alexandr Daxner a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Orel Přelouč hráč #22 Anna Marečková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Finance Novák FBK Jičín modří hráč #36 Marek Kolumpek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orel Přelouč hráč #12 Jakub Pařízek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Finance Novák FBK Jičín modří hráč #15 Tony Imlauf a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Orel Přelouč hráč #35 Kryštof Šourek a vstřelil gól.
15:26
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín modří vstřelil #22 Albert Veselý, asistoval #20 Vít Debelka (2:1).
13:43
Vyloučen hráč #31 Jiří Kuch družstva Orel Přelouč na 2 minuty za špatné střídání.
12:15
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #12 Jakub Pařízek, asistoval #44 Marek Bouma (1:1).