1:2
2:2
- : -

PSG PANTHERS OTROKOVICE - FB Hurrican Karlovy Vary 4:7
7. Tomáš Sovják, 23. Jiří Halama, 46. Daniel Minich, 51. Martin Ležatka - 11. Jiří Lebeda, 14. Tomáš Navrátil, 17. Matyáš Velc, 32. Michal Klápa, 34. Tomáš Nushart, 50. Ondřej Hurt, 60. Tomáš Nushart; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 215; zásahy brankářů: Adam Kohút 14 - Daniel Váradi 7; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:2;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 5:3
60:00
59:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Tomáš Nushart bez asistence (4:7).
59:49
Nushart práskl na vlastní půlce do míčku a ten zaplul do prázdné brány domácích. Je rozhodnuté.
58:40
Jurčík pálil opět jen do brankáře.
58:06
Znovu šest proti pěti.
57:48
Kohút je zpátky v bráně, míček kontrolují hosté.
57:15
Sovják namířil střelu do hrudi brankáře.
56:38
Domácí při power play ještě nevystřelili.
55:28
Timeout PSG PANTHERS OTROKOVICE
55:28
Panteři si vzal čas na poradu, pokračovat budou bez brankáře.
54:29
Vykopal dvakrát po sobě promáchl v nadějné pozici.
53:58
Váradi zpracoval střelu Gricha a domácí nepustil k dorážce.
52:48
Projektil Martina Ležatky prolétl těsně vedle brány.
52:19
Po rychlé akci scházelo Zavadilovi pár centimetrů, aby hostům vrátil vedení o tři branky. Těsně minul přední tyč.
50:16
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #86 Maxim Šefčík (4:6).
50:16
Martin Ležetka okamžitě odpovídá. Nic není rozhodnutého.
49:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #13 Jiří Lebeda (3:6).
49:55
Hurt naskočil z trestné a navyšuje vedení hostů. Po pěkné kombinaci střílel do odkryté brány.
48:12
Tečovanou střelu Sovjáka chytil Váradi až na druhý pokus.
47:45
Vyloučen hráč #93 Ondřej Hurt družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
47:14
Po rychlé souhře střílel z jedné Nehila mimo. Stejný hráč se vzápětí netrefil ani z otočky.
45:16
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #66 Daniel Minich, asistoval #39 David Ležatka (3:5).
45:16
David Ležatka vrací domácím naději, po nahrávce Minicha překonal Váradiho střelou na přední tyč.
44:30
Vykopal klubko hráčů před sebou neprostřelil. Domácí už to zkoušejí ze zoufalých pozic.
43:19
Hrabal na zadní tyči dorážel střelu Sovjáka, jenže také on minul zařízení.
42:20
Zápas sleduje 215 diváků, dlužno říci hodně nespokojených.
41:16
Červenka po zemi netrefil odkrytou dolní část hostující brány.
40:49
Hrabal před brankovištěm bekhendem skákavý míček přestřelil.
40:01
První dvě třetiny hráli Panteři bez nasazení, bojovnosti. Uvidíme, jestli se před poslední částí proberou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 1:8
40:00
39:39
Zapletal byl až moc blízko gólmana a neměl tak prostor ho prostřelit.
38:24
David Ležatla si jen povzdechl a s ním i fanoušci domácích, protože těsně minul horní tyč.
37:38
Vykppal dostal míček přesně na hůl, do střely mu ale skočil obránce.
36:26
Propagační střelu Sovjáka z dálky Váradi snadno chytil.
35:40
Klápa pálil z otočky těsně vedle tyče, Kohút se jen ohlédl.
34:34
Vykopalovi míček uskočil a tak je to s Pantery dnes téměř ve všem. Vůbec jim to nejde.
33:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Tomáš Nushart, asistoval #78 Michal Strachota (2:5).
33:28
Strachota našel před bránou volného Nusharta, který poslal míček za záda beznocného Kohúta.
33:08
Minich střílel z úhlu do dobře postaveného Váradiho.
32:20
Vary využily první přesilovku zápasu a pokračují v aktivní hře.
31:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #15 Matyáš Velc (2:4).
31:07
Klápa měl snadnou práci, míč dostal od Velce do ideální pozice před brankovištěm a nekompromisně ho zavěsil pod víko.
30:24
Vyloučen hráč #6 Vlastimil Červenka družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
30:01
Sovják před brankovištěm zasáhl skákající míček, bránu ale přestřelil.
29:21
Na druhé straně kryl Kohút sólo Velce, ten střílel do jeho těla.
29:04
Vzápětí Vykopal trefil břevno.
29:01
Střela do tyčky hráč #88 František Vykopal družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE .
28:30
Vykopkal střílel z otočky, Váradi si poskočil a míček vyrazil rukou.
27:30
Zapletal měl nabito, obránce mu ale střelu zablokoval.
26:23
Teď se hraje dakeko od obou brankovišť. Je to vyčkávaná.
25:00
Otrokovice jsou aktivnější, Vykopal viděl u tyče samotného Nehilu, který ale z jedné míček netrefil.
23:00
Zahraj pelášil sám na Kohúta, ve velké šanci ale minul.
22:20
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Jiří Halama, asistoval #88 František Vykopal (2:3).
22:20
Vykopal nechal míček Halamovi, který pálil z dálky a Váradi zareagoval pozdě.
20:25
Panteři kombinují na vlastní půlce, odkud ale góly nepadají.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:9
20:00
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny. Podle toho, co vidíme na hřišti, se dá říct jediné - zachránit v superlize se chtějí jen hosté. Výkon domácích je jedním slovem tristní.
18:00
Vary kontrolují hru, domácí běhají bez míčku.
16:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #15 Matyáš Velc z trestného střílení (1:3).
16:04
Velc si rozpohyboval Kohúta a po bekhendovém blafáku zavěsil. Domácí jsou zralí na ručník.
15:15
Vary jsou zatím lepší a proti mdle hrajícím Pnanterům vedou zcela zaslouženě.
13:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 Tomáš Navrátil, asistoval #13 Jiří Lebeda (1:2).
13:24
Otrokovice chybovaly v rozehrávce a Vary otáčejí skóre, prosadil se Navrátil střelou z osy hřiště nad ruku Kohúta.
11:57
Klápa měl před sebou odkrytou bránu, z jedné ale míček minul.
11:26
Hurt střílel přes změť hokejek, tečovaný míček skončil za mantinely.
10:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #93 Ondřej Hurt (1:1).
10:48
Lebeda zaskočil střelou z dálky Kohúta a je srovnáno.
10:08
Strachota překonal zblízka Kohúta, jeho střelu ale zastavila tyč.
09:39
Grich prolétl kolem mantinelů, který po následném souboji spadly.
08:10
Před otrokovickou bránou to hořelo, Kohút ale odolal i s pomocí bloků spoluhráčů.
06:55
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #97 Jakub Grich (1:0).
06:55
Grich přenechal míček na půlce Sovjákovi, který se trefil tahem přesně k tyči.
05:22
Minichova rána měla gólové parametry, Váradimu propadla za záda, ke smůle domácích míček prolétl nad bránu.
04:56
Zeman to zkusil z běhu a z dálky, bránu těsně přestřelil.
04:09
Hrabal dorážel střelu Zapletala, Váradi kryl oba pokusy.
02:25
První úspěšný zákrok si připsal také domácí brankář Kohút po ráně Velce.
01:35
První střelu na bránu vyslal z levé strany Halama, trefil do těla gólmana.
00:54
Po faulu na Hrabala budou domácí rozehrávat od mantinelu.
00:01
Buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Matěj Korbel, Tomáš Nushart, Michal Strachota, Michal Klápa, Matěj Svatek
00:00
Line-up domácích PSG PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Adam Kohút; hráči v poli: Martin Grlický, Tomáš Sovják, Jakub Grich, Marek Zapletal, Filip Hrabal
00:00
Deset minut před zápasem jsou tribuny pořád poloprázdné.
00:00
Oba týmy se odebraly po rozcvičce do kabin. V základní části vyhrály oba zápasy Otrokovice.