1:1
1:1
- : -

FBC Vokovický Šavle - Lhokamo Panthers Praha E  3:4pn
1. Jan Pernikář, 13. Jiří Králík, 28. Roman Gazárek - 11. Adam Strnad, 20. Vladimír Hlinka, 28. Tomáš Ducháček, N Martin Mattes; rozhodčí: Martin Klán - Adam Krs; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Miroslav Šteffl ? - Jakub Ebert ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokovický Šavle hráč #3 Jakub Wurdák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Lhokamo Panthers Praha E hráč #12 Martin Mattes a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokovický Šavle hráč #33 Jan Pernikář , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Lhokamo Panthers Praha E hráč #10 Jakub Strnad a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokovický Šavle hráč #14 Petr Šavrda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Lhokamo Panthers Praha E hráč #8 Marek Zelinka , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
27:30
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #28 Roman Gazárek, asistoval #33 Jan Pernikář (3:3).
27:17
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha E vstřelil #88 Tomáš Ducháček, asistoval #8 Marek Zelinka (2:3).
22:02
Jsme svědky velice vyrovaného zápasu. Tady budou rozhodovat detaily.
21:34
Vyloučen hráč #3 Jakub Wurdák družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za sekání.
19:09
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha E vstřelil #4 Vladimír Hlinka, asistoval #14 Václav Hlinka (2:2).
19:00
Máme tu výtržníka, co vnikl na hřiště. Pořadatel vyletěl ze svého místa, aby hrdinsky upravil mantinely.
13:52
Vyloučen hráč #3 Jakub Wurdák družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za bránění ve hře.
12:26
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #2 Jiří Králík, asistoval #3 Jakub Wurdák (2:1).
12:00
12:00
10:55
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha E vstřelil #9 Adam Strnad, asistoval #3 Josef Zelinka (1:1).
09:46
Zápas zatím v pěkném tempu
08:36
POZOR HLÁŠENÍ! Prosíme účastnice soutěže Miss mokré tričko, ať se dostaví do šatny domácích Alienů (šatna 1). V odborné porotě zasedne Jan Dvořák, Martin Janovský, Milan Janura, Miroslav Koníček a předseda komise Jan Flaška. Hlavní cena pro výherkyni je odpolední sprcha po 2. zápase domácích. Děkujeme za pozornost a těšíme se na předvedené výkony!
00:41
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #33 Jan Pernikář, asistoval #3 Jakub Wurdák (1:0).