1:1
- : -
FBC Dragons

Aligators Klobouky - FBC Dragons 5:8
3. Rostislav Zouhar, 12. Michal Sirný, 19. Michal Sirný, 22. Marcel Lanžhotský, 29. Tomáš Hradečný - 1. Alice Pavlíková, 4. Ondřej Stehlík, 8. Alice Pavlíková, 17. Alice Pavlíková, 18. Zdeněk Dohnal, 19. Ondřej Stehlík, 20. Zdeněk Dohnal, 36. Ondřej Stehlík; rozhodčí: Tomáš Kašík - Petr Vystrčil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zbyněk Sekanina ? - Martin Uličník ?; po třetinách: 2:3, 2:4, 1:1;
36:00
35:33
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #23 Ondřej Stehlík, asistoval #7 Stanislav Kosek (5:8).
28:17
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Hradečný, asistoval #11 Roman Kalus (5:7).
24:51
Vyloučen hráč #21 Pavel Černý družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hra na zemi.
24:00
24:00
21:24
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #24 Marcel Lanžhotský, asistoval #54 Martin Svoboda (4:7).
19:00
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #31 Zdeněk Dohnal bez asistence (3:7).
18:19
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #73 Michal Sirný, asistoval #54 Martin Svoboda (3:6).
18:03
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #23 Ondřej Stehlík bez asistence (2:6).
17:39
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #31 Zdeněk Dohnal, asistoval #11 Tomáš Musil (2:5).
16:47
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #42 Alice Pavlíková, asistoval #7 Stanislav Kosek (2:4).
12:00
12:00
11:44
07:38
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #42 Alice Pavlíková, asistoval #23 Ondřej Stehlík (1:3).
03:41
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #23 Ondřej Stehlík, asistoval #42 Alice Pavlíková (1:2).
02:43
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #20 Rostislav Zouhar, asistoval #73 Michal Sirný (1:1).
00:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kašík a Petr Vystrčil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dragons: brankář: Martin Uličník; hráči v poli: Martin Willmann, Veronika Rozenbergová, Ondřej Stehlík, Stanislav Kosek, Alice Pavlíková