0:2
6:1
- : -

Tatran Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 8:4
6. Adam Tlapák, 13. Ondřej Němeček, 46. Ondřej Němeček, 49. Marek Beneš, 53. David Šimek, 54. Martin Čermák, 58. Martin Šindelář, 58. Jonáš Kreysa - 8. Michal Sládek, 25. Lukáš Punčochář, 38. Milan Tomašík, 59. Dominik Beneš; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 535; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 7 - Lukáš Bauer 10; po třetinách: 2:1, 0:2, 6:1;
Komentář domácích Beneš Luděk (Trenér):
Komentář hostů Novotný Petr (Trenér):
60:01
Tatran srovnává stav série na 1:1 a je tedy jisté, že se ještě nejméně jednou setkáme na domácím kolbišti. Semifinále se na víkend stěhuje do Středních Čech na půdu Mladé Boleslavi, kam se určitě můžete přijít podívat. Za domácí pořadatele děkuji za pozornost a budu se těšit příště napočtenou.
60:00
Celkový počet střel: Tatran 16 - Florbal MB 11
60:00
Střely ve 3. části: 11:4
60:00
59:58
Suchánek odztrátoval, Kreysa se vymíchal. Toť pro dnešek již vše.
59:47
Rozhodčí ještě musí klidnit rozvášněné davy hráčů v rohu hřiště.
59:10
Tohle už by Tatran měl udržet.
58:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #20 Martin Tokoš (8:4).
58:12
Dominik Beneš snižuje na 8:4.
57:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #77 Tomáš Hanák (8:3).
57:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #23 David Šimek (7:3).
53:52
Tokošovu střelu "deset nad led" chytá Jurco.
53:04
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #70 Milan Meliš (6:3).
53:04
Tatran se radoval z podobného gólu, ale rozhodčí si vyžádali video challenge. Přestupek neshledali, a tedy platí gól Čermáka.
52:37
Havlas v souboji zlámal hůl.
52:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #88 Martin Šindelář (5:3).
52:17
Šimek se s tím nepáral, bekendem do toho plácnul a Bauer loví míček ze sítě. Pátá odbíjí, a my píšeme 5:3.
51:48
Jurco má plné ruce práce.
51:25
Tokoš se prokličkoval hřištěm, ale nezakončil.
50:49
M. Beneš měl štěstí, že odztrátovaný míček byl při vlastní výhodě.
49:51
Halou se nese fandění 535 diváků, a že je to slyšet! Děkujeme za podporu!
49:38
Jen pár metrů od superfinálemana se odehrál tvrdý souboj u mantinelu.
48:48
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
48:48
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (4:3).
48:48
M. Beneš vrací Tatranu těsné jednogólové vedení.
47:51
Šebkovu jedovku chytil Jurco.
47:23
Tlapák odpálil míček při přečíslení MB tři na dva.
46:42
Střela do tyčky hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice .
46:29
Němeček opět tyčka konstrukce branky, ale tentokrát zvenčí.
45:29
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #35 Marek Beneš (3:3).
45:29
Němeček s náběhem na hattrick trefil bližší tyčku Bauerovy branky a míček se dostal za brankovou čáru. Opět srovnáno.
44:41
Vyloučen hráč #43 Michal Sládek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za opakované přestupky.
44:41
Sládek se opakovaně provinil, Tatran má k dispozici přesilovku.
44:35
Suchánek nasadil kravatu Havlasovi.
43:25
Šindelář ukradl míček.
42:34
Tokoš utržil nějakou ránu, na hřišti zasahuje zdravotnice MB.
41:37
Jurco natáhl nohy za míčkem, ale nesklapl.
41:03
M. Beneš orazítkoval brankovou konstrukci.
40:01
Poslední buly regulérní hrací části pro hosty.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 0:3
40:00
39:59
Třetina skončila dohrávaná na florbalkách hostů.
37:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #88 Jan Natov (2:3).
37:55
DJovu žádost o podporu směrem k fanouškům si k srdci vzal Tomašík. Boleslav dnes poprvé vede.
37:13
Části diváků se značně nelíbila pasivní hra hostů.
35:04
Kromě hráčů a míčku lítají po hřišti i florbalky.
34:31
Němeček to znovu zkusil, tentokrát z půlky hřiště. Nepovedlo se.
34:08
Před Němečkem se otevřelo hřiště, ale kapitán domácích si ještě ponechal čas na rozehru.
31:51
Jurco se natáhl za branku pro míček.
29:43
Tatran jako by nevěděl, co hrát.
28:44
Jurco měl letecký den, ale střela skončila v boční síťce.
26:42
Vypadá to, že obě střídačky nám chtějí vypomáhat na pořadatelském stolku.
24:36
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #58 Filip Zakonov (2:2).
20:01
Druhou třetinu zahajuje s míčkem Boleslav.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:4
20:00
19:59
Poslední vteřiny byly spíše takticko-vyčkávací. Tatran si po první třetině odnáší těsný náskok 2:1.
18:53
Hanák ze strany nenašel volný prostor.
17:57
Vidíme hru nahoru dolů.
15:41
Hemerkova zacloněná střela dolétla k Jurcovi, který míček na hrudi chytá.
15:15
Hemerka napálil Šimka do ruky.
14:57
Havlasovu doklepávanou střelu "zasedl" nohou Bauer.
14:31
Na obou stranách byly vyložené tutovky.
13:26
Bauer se musel znovu činit.
12:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #70 Milan Meliš (2:1).
12:57
Němeček vymetl prostor za hlavou Bauera a zužitkoval tak přesilovku.
12:16
M. Beneš trefil boční síťku.
11:44
Vyloučen hráč #79 Ronald Gašparík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání.
11:44
Špatné střídání odsedí Gašparík.
11:04
Odložené vyloučení, Jurco na lavičce a Tatran v šesti.
10:13
Jurco třímá balonek.
09:30
Hanák trefil Bauera, který vyhodil až na polovinu.
09:00
Sádlo netrefil zívající branku.
07:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #25 Jakub Gruber (1:1).
07:37
Naopak z brejku srovnává Sládek a začínáme "od nuly".
07:30
Kún se snažil navýšit, ale nepovedlo se.
06:23
Natovova dělovka se od helmy Jurca odrazila až skoro k divákům do hlediště.
05:53
Hosté se snažili bleskurychle odpovědět, domácí obrana s Jurcem v kase byla pozorná.
05:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #8 Jonáš Kreysa (1:0).
05:40
S nějakými protesty na lavičce Tatranu se domácí radují z gólu z čepele Tlapáka. Gólový účet tak pro dnešek máme otevřený.
05:33
Sládeček v souboji s Tokošem, kdy Tokoš skončil na zemi.
04:08
Němeček zkusil střelu, která ale minula cíl.
03:05
Jurco lape.
02:04
Šindelář máchnul florbalkou nad povolenou úroveň.
00:18
První zahrozil za domácí Beneš.
00:01
Úvodní buly v režii Boleslavi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Filip Zakonov, Ronald Gašparík, Jan Natov, Milan Tomašík
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Ondřej Němeček, Šimon Vavroušek, Matěj Havlas, Marek Beneš, Tomáš Hanák
00:00
Krásný středeční večer ze Sportovního centra Řepy, kde se už za pár chvil odehraje druhé utkání semifinálové série Tatran Střešovice vs. Předvýběr.CZ Florbal MB. Dnešní Hudera Game si můžete již tradičně užít buď přímo s námi v hale (s přestávkovým programem o ceny) za dohledu Superfinálemana, nebo u online/video přenosu.
00:00
Domácí ve včerejším TV utkání v azylu UNYP Arény předvedli heroický výkon v dotahování gólové ztráty, kdy 60 minut nerozhodlo o vítězi. Pouhé dvě vteřiny před koncem prodloužení vystřelil vítězný bod Tomašík a Boleslav se ujala vedení v sérii. Tatran dnes určitě bude chtít srovnat tempo a vynutit si delší než čtyřzápasovou porci semifinálových klání. Uvidíme, zda se dočkáme podobného dramatu jako včera, nebo naopak jednoznačného průběhu.