1:1
1:0
- : -

Panthers Praha - FBŠ Gorily Plzeň 2:2
29. Matyáš Hradecký, 40. Samuel Hron - 12. Nicolas Bolan, 19. Lukáš Čech; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Sebastien Štosek 11 - Filip Černý 19; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:0;
Komentář domácích Škvor Daniel (Asistent trenéra):
Dnes bída v zakončení, kterou zítra napravíme a postoupíme. Rozhodly také speciální situace, dostat gól v naší přesilovce je už taková panteří Nemesis.
Komentář hostů Surák Matěj (Trenér):
Začátek měl soupeř na vrch, ale ustáli jsme jejich domácí tlak. Poté už jsme hráli až do konce druhé třetiny tak, jak jsme chtěli. Díky výpadkům v soustředěnnosti vždy zbytečně necháme soupeři gólové šance. Vyspíme se a připravíme se na zítřejší bitvu u nás doma. Těšíme se na naše fans. Je-de-me
45:00
Střely ve 3. části: 3:5
45:00
43:39
Vyloučen hráč #81 David Beneš družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
43:13
Timeout FBŠ Gorily Plzeň
41:50
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #81 David Beneš.
39:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #86 Matěj Merkner (2:2).
39:46
A máme vyrovnána - atomosféra v hale je fantastická.
37:50
Vyloučen hráč #48 Karel Altman družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
36:12
Vyloučen hráč #40 Marek Linha družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:4
30:00
28:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matyáš Hradecký, asistoval #77 Matěj Motl (1:2).
20:23
Domácí se snaží točit hostující tým, ale bohužel většina střel končí v bloku.
18:00
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #24 Matěj Polanský (0:2).
18:00
Parádně využitá přesilová hra Plzně. Čech napřáhnul a pořádnou peckou vymetl Štoskovi pavučinky z pravého růžku.
17:06
Vyloučen hráč #24 Matyáš Sabák družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:4
15:00
14:49
Vyloučen hráč #12 Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
11:56
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan, asistoval #87 Josef Sekyra (0:1).
10:51
Vyloučen hráč #33 Tomáš Bolda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Tadeáš Tobiáš, Lukáš Čech, Adam Čech, Josef Sekyra, Lukáš Fischer
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Sebastien Štosek; hráči v poli: Vojtěch Ježek, Matyáš Uher, Jakub Černík, David Beneš, Marek Linha