1:2
1:6
- : -

Florbalová akademie MB - Předvýběr.CZ Florbal MB Green 2:8
8. Matyáš Netolický, 24. Pavel Linhart - 4. Josef Řeřicha, 5. Vojtěch Šubrt, 15. Vendula Řeřichová, 16. Matyáš Krkoška, 21. Josef Řeřicha, 21. Vojtěch Šubrt, 22. Vojtěch Šubrt, 24. Vendula Řeřichová; rozhodčí: Antonín Pavlíček - Jakub Vycpálek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Matěj Kocián 4 - Tomáš Podzimek 2; po třetinách: 1:2, 1:6;
24:00
Střely ve 2. části: 2:8
24:00
23:55
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #31 Pavel Linhart, asistoval #12 Tadeáš Panc (2:8).
23:27
Vyloučen hráč #44 Matěj Řídka družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
23:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #80 Vendula Řeřichová, asistoval #52 Vojtěch Šubrt (1:8).
21:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #32 Jaromír Legner (1:7).
20:34
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt z trestného střílení (1:6).
20:09
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #60 Josef Řeřicha z trestného střílení (1:5).
15:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #85 Matyáš Krkoška bez asistence (1:4).
14:45
12:00
12:00
Střely v 1. části: 2:4
12:00
07:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #55 Matyáš Netolický, asistoval #29 Kryštof Theodor Vlk (1:2).
07:03
Vyloučen hráč #3 Ondřej Legner družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green na 2 minuty za sekání.
04:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #52 Vojtěch Šubrt, asistoval #85 Matyáš Krkoška (0:2).
03:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Green vstřelil #60 Josef Řeřicha, asistoval #71 Johana Šrajerová (0:1).
02:33
Vyloučen hráč #35 Lukáš Kamenický družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Antonín Pavlíček a Jakub Vycpálek.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Green: brankář: Tomáš Podzimek; hráči v poli: Johana Šrajerová, Jaromír Legner, Vendula Řeřichová, Matyáš Krkoška, Vojtěch Šubrt