4:3
1:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:7
21. Andrea Břeská, 28. Kristína Belicová, 31. Magdaléna Plášková, 33. Andrea Břeská, 46. Markéta Prontekerová - 2. Malwina Zagórska, 15. Malwina Zagórska, 21. Pavlína Bačová, 32. Denisa Kotzurová, 38. Paulína Hudáková, 43. Pavlína Bačová, 59. Pavlína Bačová; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 214; zásahy brankářů: Jana Christianová 11 - Veronika Tomšová 15; po třetinách: 0:2, 4:3, 1:2;
58:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová bez asistence (5:7).
58:41
Přestože je Ostrava v oslabení, celkem bez problémů se daří Bačové zakončit do prázdné brány.
58:27
Vyloučen hráč #10 Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení.
58:27
Vytoužená přesilovka pro Chodov a pravděpodobně jedna z posledních šancí dostat utkání do prodloužení.
57:59
Prontekerová nahazuje před bránu, ale shluk ostravských hráček vyráží míček mimo.
57:01
Právě probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
56:38
Ostravská obrana vyhazuje míček, který jen těsně míjí prázdnou bránu.
55:41
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
55:10
Domácí si berou oddechový čas na projednání taktiky k dorovnání a ihned po něm jdou do hry v šesti.
54:18
Dlouhá nahrávka Frantíkové končí po pokusu Břesské o zpracování za mantinelem.
52:12
Havlíčková se snaží střílet sama, ale pro Tomšovou to byla velice lehká střela-.
50:09
Ostrava rozehrává a Bačová si obehrává několik protihráček. Ke střele se ale nedostává.
49:01
Fanoušci obou týmů fandí jako o závod a vytváří skvělou atmosféru v hale.
47:39
Tomšová chytá skákavý balón Vachovcové.
45:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #13 Tereza Míková (5:6).
45:51
Chodov si počkal a vytvořil krásnou gólovou akci, na jejímž konci stála Markéta Prontekerová.
45:29
Štolbová obírá protihráčku o míček a nechává Choodv v klidu vystřídat.
45:03
Hromada spadlých lídí u ostravské brány a obrovská šance Chodova. Gól ale nepadá.
43:27
Pudišová zkouší na Christianovou myšku, ta ale zavírá prostor u tyče.
42:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #34 Veronika Káčová (4:6).
42:08
Další úspěšná akce Pavlíny Bačové dostává Ostravu do dvougólového náskoku.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:8
40:00
39:59
Druhá třetina proběhla oproti první třetiny výrazněji aktivněji, avšak hosté odchází do kabin opět ve vedení.
39:01
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:34
Prontekerová ve velké rychlosti nezvládá správně nasměrovat míček do brány.
37:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #42 Linda Pudišová (4:5).
37:10
Chodovu se nepodařilo ubránit bránu a Paulína Hudáková střílí gól.
36:46
Vyloučen hráč #18 Magdaléna Plášková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
36:46
Další vyloučení a další šance pro Ostravu.
36:23
Skalíková Sofie zachraňuje vlastní chybu a přesouvá míček opět na stranu hostů.
33:57
Káčová obětavě blokuje střelu Míkové.
32:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská bez asistence (4:4).
32:26
Z lehce zmatečné situace se daří Andree Břesské opět dorovnávat.
31:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #42 Linda Pudišová (3:4).
31:41
Ostrava jde opět do vedení. V první přesilovkové hře se daří Kotzurové skórovat.
30:24
Vyloučen hráč #11 Marie Havlíčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry.
30:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #73 Vendula Štolbová (3:3).
30:18
Volný úder pro hráčky Chodova. Štolbová nahrává na Pláškovou a ta z dálky střílí vyrovnávací gól.
29:26
Chúpeková v rychlém brejku trefuje pouze připravenou Christianovou.
29:21
Volný úder pro hosty v rohu domácích.
27:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #11 Marie Havlíčková (2:3).
27:01
Chodov si vytvořil přesilovkové postavení a Belicové už jen stačilo najít skulinu a prostřelit Tomšovou.
25:24
Vyloučen hráč #11 Karolína Sigmundová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou.
25:24
Karolina Sigmundová svojí neopatrnou hrou přináší další výhodu pro Chodov.
25:01
Skalíková Emilie odstraňuje míček z nebezpečného území před bránou.
24:00
Chodov se oproti první třetiny dost rozjel a dohání ostravské rychlotempo.
22:41
Christianová se na poslední chvíli stihla vrátit do brány a odvrátit tak nadějnou střelu hostů.
20:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #14 Ivana Vachovcová (1:3).
20:35
Podobná akce u domácích přínáší první vytoužený gól.
20:28
Úvodní lajně stačilo 28 vteřin na třetí gól. Domácím se ani nepodařilo dotknout míčku.
20:26
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:4
20:00
19:01
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:16
Tým hostů hraje v plném počtu.
17:37
Přestože hosté hrají oslabení, daří se Zagórské přeběhnout celé hřiště a zakončovat.
16:16
Vyloučen hráč #24 Terezie Gálová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
16:16
Ostrávské hráčky se přepočítaly a vysloužily si tak první trest dnešního utkání.
14:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #5 Markéta Vrlíková (0:2).
14:51
Již druhá přesná střela Zagórské posílá Ostravu již do dvougólového náskoku.
11:34
Bačová leží zraněná na zemi. Naštěstí se ale po chvíli zvedá a odchází po svých.
10:39
Tvrdý souboj u mantinelu, který ukončuje hvizd píšťalky. Výhodu získává Chodov.
09:28
Belicová nedokázala skákavý míček nasměrovat do brány.
08:11
Frantíková se dostává ke střele z blízké vzdálenosti, ale Tomšová vyráží mimo hřiště.
07:20
Oba týmy tu dnes mají početnou fanouškovskou základnu.
04:12
Zagórska obírá Fáčkovou v rohu o míček, který následně letí mimo hřiště.
02:35
Skalíková rychle střílí, ale trefuje akorát svoji spoluhráčku před bránou, která následně padá.
01:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #42 Linda Pudišová (0:1).
01:00
Hned v první minutě otevírá skóre Malwina Zagórska.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Karolína Sigmundová, Markéta Vrlíková, Michaela Mlejnková, Veronika Káčová, Pavlína Bačová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Barbora Fáčková, Daniela Frantíková, Kristína Belicová, Patricie Suchanová, Marie Havlíčková
00:00
Vítáme vás na dnešním play-off utkání 2. kola Extraligy žen, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.