0:3
- : -
FBC Droždín

FBC Droždín - FBC Piranha Přerov B 3:9
1. Martin Šťastný, 2. Libor Kastner, 21. Martin Ondra - 7. Jakub Zavadil, 13. Robert Klimecký, 15. Radim Klimecký, 17. Adam Borges, 17. Lukáš Kaďorek, 25. Adam Borges, 34. Adam Janošek, 38. Martin Chalupecký, 39. Adam Janošek; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Rybařík ? - Jiří Vlček ?; po třetinách: 2:2, 1:4, 0:3;
39:00
39:00
Odbyla poslední minuta tohoto utkání a Přerov poráží Droždín 9:3. Děkujeme za sledování tohoto onlinu.
38:56
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #26 Adam Janošek, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (3:9).
37:34
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #33 Martin Chalupecký, asistoval #7 Jakub Zavadil (3:8).
37:34
Přerov nerad dává góly v přesilovce, radši počká až budou oba týmy ve stejném počtu.
35:12
Vyloučen hráč #9 Tomáš Kotrla družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
35:03
Rozhodčí má opět ruku nahoře, bude následovat trest pro Droždín.
33:58
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #26 Adam Janošek, asistoval #97 Jakub Veselý (3:7).
33:57
Janošek přelstil brankáře Droždína a skóruje.
31:03
Obě družstva se snaží skórovat, ale nedaří se.
30:07
Hra pozastavena, gólman Droždína potřeboval ošetřit.
28:14
Vyloučen hráč #15 Martin Šťastný družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
28:10
Rozhodčí má ruku nahoře, bude se vylučovat.
26:00
26:00
Úvodní buly 3. třetiny pro Přerov.
26:00
25:57
Zavadil poslal tvrdou střelu, ale gól nepadl.
24:38
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #88 Adam Borges, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (3:6).
23:38
Rychlý brejk Droždína, Přerov blokuje.
22:30
Vyloučen hráč #13 Viktor Vinter družstva FBC Droždín na 2 minuty za bránění ve hře.
22:30
Obě družstva hrají ve čtyřech
22:00
Vyloučen hráč #26 Adam Janošek družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za sekání.
20:33
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #6 Martin Ondra, asistoval #65 Filip Boháč (3:5).
19:05
Obě družstva hrají v plném počtu.
18:32
Přerov zvládá ubránit přesilovou hru Droždína.
17:05
16:30
Přerov chytl střeleckou slinu.
16:26
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #77 Radim Klimecký (2:5).
16:10
14:52
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #77 Radim Klimecký, asistoval #10 Robert Klimecký (2:3).
12:53
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #10 Robert Klimecký, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (2:2).
11:15
Gólman Přerova tak tak zábránil  gólu.
08:00
Klimecký vystřelil, ale gól však nepadl.
07:37
Bibr střílí, ale branku netrefuje.
06:22
Branku družstva FBC Piranha Přerov B vstřelil #7 Jakub Zavadil, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (2:1).
06:21
Zvadil střílí od poloviny a trefuje!
04:42
Vyloučen hráč #33 Martin Chalupecký družstva FBC Piranha Přerov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:42
Máme tu první vyloučení dnešního zápasu
02:30
Přerov blokuje střelu Droždína.
01:17
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #70 Libor Kastner, asistoval #15 Martin Šťastný (2:0).
01:16
Kastner sám před bránou.
00:17
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #15 Martin Šťastný, asistoval #6 Martin Ondra (1:0).