1:3
3:1
0:0

Kanonýři Kladno B - AIK Steel Kladno B 5:4pn
14. Ondřej Riebauer, 27. Jakub Šoch, 28. Filip Churý, 34. Ondřej Riebauer, N Ondřej Riebauer - 20. David Schneider, 21. David Schneider, 22. Jakub Šíma, 32. Daniel Hadaš; rozhodčí: Šimon Dubský - Vladimír Buzický; vyloučení: 1 + Vojtěch Vaňous OS:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Milan Horáček -4 - Jan Gierczynski ?; po třetinách: 0:0, 1:3, 3:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno B hráč #71 Jakub Šíma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno B hráč #5 Marek Havelka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva AIK Steel Kladno B hráč #25 Daniel Hadaš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #33 Štěpán Křeček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #19 Ondřej Riebauer a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #96 Jakub Šoch , ale gól nevstřelil.
33:49
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #19 Ondřej Riebauer, asistoval #27 Michal Kramoliš (4:4).
31:32
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #25 Daniel Hadaš, asistoval #97 Ondřej Šíma (3:4).
27:42
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #92 Filip Churý bez asistence (3:3).
26:44
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #96 Jakub Šoch, asistoval #19 Ondřej Riebauer (2:3).
25:48
Vyloučen hráč #5 Marek Havelka družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
24:00
21:44
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #15 David Schneider (1:3).
20:55
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #15 David Schneider, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (1:2).
19:14
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #15 David Schneider, asistoval #71 Jakub Šíma (1:1).
13:35
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #19 Ondřej Riebauer z trestného střílení (1:0).
12:00
12:00
06:32
Vyloučen hráč #11 Vojtěch Vaňous družstva Kanonýři Kladno B - osobní trest.
06:32
Vyloučen hráč #11 Vojtěch Vaňous družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nesportovní chování.
06:32
Vyloučen hráč #25 Daniel Hadaš družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za nesportovní chování.