0:0
4:2
- : -

SOKOLI Pardubice U50/B - FbC Hradec Králové B 5:4
4. Filip Hoffman, 32. Marek Ďopan, 33. Filip Hoffman, 43. Sebastian Ševeček, 45. Ondřej Vichr - 1. Michal Rolín, 15. Lukáš Klouček, 34. Lukáš Klouček, 37. Lukáš Klouček; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:3 + Michal Rolín OS; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Martin Paukrt 10 - Filip Školník 11; po třetinách: 1:2, 0:0, 4:2;
Komentář domácích Hoffman Filip (Vedoucí):
Děkujeme za utkání.
Komentář hostů Rolín Michal (Asistent trenéra):
Neproměňování šancí nás stálo body, děkujeme za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 6:3
45:00
44:57
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #12 Ondřej Vichr bez asistence (5:4).
44:57
Hradec i přes vyrovnaný stav zkusil hru bez brankáře, ale inkasoval.
42:35
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #84 Marek Ďopan (4:4).
42:35
Pardubice výrovnávají z dorážky.
41:00
Pardubice se snaží vyrovnat, ale Hradec se dostal díky otevřené obraně Pardubice do několika tutovek, které ale spálil.
36:46
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #99 Michael Souček (3:4).
36:46
Hradec se po přečíslení ujímá vedení.
34:20
Hrači obou týmů výrazně zvýšili svou aktivitu.
33:50
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #77 Vít Heger (3:3).
32:16
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #10 Filip Hoffman bez asistence (3:2).
32:16
Přesilovka dostala Pardubice na koně a ujímají se vedení zasunutím Hoffmana zpoza branky.
31:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #84 Marek Ďopan, asistoval #12 Ondřej Vichr (2:2).
31:11
I když nedobře sehraná přesilovka 5:3, tak přesto přinesla štastný gól.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:5
30:00
29:51
Vyloučen hráč #46 Daniel Kraus družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nesportovní chování.
29:51
Vyloučen asistent trenéra Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové B - osobní trest.
29:23
Vyloučen hráč #24 Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
29:02
Nyní je hra plná nepřesností.
26:45
Pardubice se snaží vyrovnat.
23:37
Na hrišti se začínají objevovat první emoce.
21:50
Vyloučen hráč #97 Jan Cakl družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:50
Nyní se nic moc neděje.
16:10
Hradec gól v oslavení nakopnul a Pardubice jsou v útlumu.
12:59
Vyloučen hráč #2 Vojtěch Vošický družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hra rukou.
10:00
Pardubice přebírají iniciativu.
07:49
Domácí forward Zatloukal pohrdl dvěma tutovými šancemi.
03:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #10 Filip Hoffman, asistoval #77 David Zatloukal (1:1).
03:11
Domácí vyrovnali hezkou haluzí, ale na to se historie neptá.
01:32
Hraje se zatím ve víkendovém tempu.
00:37
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #81 Michal Martinek (0:1).