2:3
2:2
0:1

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - ASK Orka Čelákovice 6:7p
2. Michal Fuchs, 9. Pavel Šimeček, 26. Michal Fuchs, 26. Jan Huleš, 47. Jiří Čížek, 52. Jiří Čížek - 9. Petr Němeček, 28. Marek Korych, 34. Jakub Čáp, 38. Jan Sedlák, 45. Marek Korych, 60. Ondřej Špalek, 64. Jan Zoufalý; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 6:3; využití: 0:3; diváků: 337; zásahy brankářů: Daniel Dolák 25 - Aleš Zetek 16; po třetinách: 2:1, 2:3, 2:2, 0:1;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Věřím, že se zápas divákům líbil. Děkujeme za vytvoření parádní atmosféry. Tohle finále si to zaslouží.
Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér):
Velmi atraktivní utkání pro diváky se skvělou kulisou. U nás velký nedůraz a chyby v obraně. Velkým nasazením a bojovností jsme vydřeli prodloužení, kde jsme rozhodli. Zítra budeme lepší. Zítra hrajeme znovu a půjdeme si pro druhý bod sérii.
70:00
Střely v prodloužení: 0:1
63:08
63:08
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #31 Marek Korych (6:7).
63:08
Přečíslení 3 na 1 končí v brance a hosté si připisují první bod!
60:00
Základní hrací doba nestačila a o vítězi dnešního zápasu se rozhodne v prodloužení
60:00
Střely ve 3. části: 4:13
60:00
59:35
Mikolášek ztrácí balonek a Korych nahrává na obránce
59:34
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #31 Marek Korych (6:6).
59:34
Rychlou střelou po zemi vyrovnávají!
59:16
Orka v 6 proti 4
59:15
Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky.
59:15
Domácí půjdou do čtyř
59:04
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:56
Zoufalý trefuje velice tvrdou ranou svého spolurháče Němečka do oka, snad bude v pořádku.
57:27
Něco málo přes tři minuty před koncem dnešního utkání si Orka bere oddechový čas. Uvidíme, jakou taktiku zvolí.
57:27
Orka v šesti
56:51
Souhra Němečků se teď nevydařila
56:51
Po faulu Štědrého se na balonek před Dolákem dostali hostí, trefili ale pouze zeď obránců
54:05
Po souboji s Mikoláškem končí Němeček na zemi, dle rozhodčích bylo ale vše dle pravidel
53:40
Hosté mají poslední půl minuty
53:09
Porazil dobře vystihl přihrávku a vydal se sám do útoku, jeho střela míjí Zetkovu branku
52:44
Špalek přestřeluje branku
52:40
Korychovu tvrdou střelu likviduje Konrady
52:10
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
51:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #70 Lukáš Porazil (6:5).
51:19
Porazil napřed promáhl sám na středu, poté ale nahrávkou našel Čížka a ten druhou svojí trefou posílá slávisty opět do vedení
51:04
Orka rozehrává u střídačky domácích, předtím si oba týmy stihly vystřídat
50:46
Mikoláškova střela zblokována Sedlákem, který se ihned vydává do protiútoku
50:18
Něměček se vymotává na polovině hřiště, vrací ale míček do bezpečí na vlastní obránce
49:56
Štědrého nahrávka na Šimečka vedla k pěkné střele, do které se obětavě položil Bárta
48:36
Dolák po Korychově střele netušil, kde má balonek, naštěstí ho našel mimo branku
48:15
Porazil oběhl co se dalo a pak našel na středu čekajícího Katolického, ten backhandem míjí branku
46:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #45 Michal Fuchs (5:5).
44:56
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #91 Jan Zoufalý (4:5).
43:53
Hra se na chvíli přerušila z důvodu vytření Zetkova brankoviště, ale můžeme pokračovat
43:25
Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
43:25
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení.
43:25
Opět nás čeká hra 4 na 4, po souboji Doutnáče a Mošny
43:22
Šanci 2 na 0 Dolák likviduje a drží teď svůj tým!
42:57
Hosté mají standartku z rohu domácích
42:55
Zoufalý obral Porazila o balonek, oba týmy si vystřídaly a Doutnáč se snaží vymyslet koncovou přihrávku od mantinelu
40:00
Začíná poslední třetina dnešního zápasu a domácí mají ještě 26 vteřin přesilovky k dobru
38:26
Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
38:26
Potyčka u mantinelu si vysloužila první přesilovou hru domácích.
37:51
Domácí nyní dobře odbránili a vysílají Stejskala do útoku. Ten backhandem provětral Zetkovu pravačku
37:44
Filípek rozehrává z půlky
37:39
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #26 Michal Němeček (4:4).
33:48
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #31 Marek Korych (4:3).
33:48
Poledne na balonku vymýšlí gólovou akci a upravuje skóre zápasu
32:53
Domácí hrají oslabení velmi aktivně a Porazil si došel pro faul v rohu, domácí si tak mohli vystřídat
32:28
Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
32:28
V nepřehledné situaci Mikolášek dle rozhočích nehrál dle pravidel a jde si sednout na dvě minuty
28:58
Huleš a Špalek si něco vyřizují na půlce hřiště, asi to nebude přátelská konverzace
28:18
Orka se teď pouští do napadání a nenechá domácí ani chvilku na rozehru
27:49
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #9 Ondřej Špalek (4:2).
27:49
Nyní už se zadařilo. Poledne snižuje náskok Plzně
27:25
Poledne vystřelil od půlky, střela zblokována
27:05
Hosté mají nejen početní výhodu, ale i standartní situacez dobré pozice. Kramel ale netrefuje branku
27:04
Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:04
Uvidíme první přesilovku v tomhle zápase. Početní váhodu budou mít hosté.
26:44
Zoufalý se ocitl sám před Dolákem , jeho střelu obětavě zblokoval Med
26:25
Korych se vydává podél mantinelu
25:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #20 Filip Štědrý (4:1).
25:58
Huleš teď poslal celou obranu i golmana hostí jak se říká na párek a neskutečnou sólo akcí navyšuje náskok domácích o dva góly
25:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #47 Matěj Švácha (3:1).
25:31
Souhra juniorů Fuchse a Šváchy končí v brance! Domácí mají co slavit!
25:21
Útočníci hostů se na POrazila vrhli za vlastní brankou, ten se z napadání dokázal dostat, ale akce domácích z toho nebyla
22:22
Korych se vytáčel na středu poté co mu domácí nechali dost prostoru, ke střele se nedostal
21:56
Medův blok zneškodnil střelu Zoufalého
21:26
Fanoušci se o pauze posilnili a jsou slyšet ještě více než první třetinu!
19:38
Domácí teď chtěli asi moc, místo střelby se pokusili kombinovat až do prázdné branky a vysloužili si za to akorát protiakci hostů
19:09
Právě probíhá poslední minuta první třetiny
18:56
Domácí mají standartku od mantinelu
18:24
Hosté rychle rozehrávají a snaží se minutu před koncem vymyslet ještě nějakou akci
17:44
Čáp zkouší Dolákovu pozornost. Ten svůj tým drží!
17:16
Huleš šel sám na Zetka, ten chytá!
16:52
Hra v menším počtu hráčů skóre zápasu nijak neupravila
15:57
Hra 4 na 4 je divoká. Oba týmy měly pár dobrých příležitostí, ale s blížícím se koncem trestů se hra zklidnila
14:52
14:52
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
14:52
Emoce k takovýmhle utkání patří. Mikolášek s Doutnáčem to trochu přehnali a vysloužili si dvouminutový trest
14:30
Mošna vypíchl Kramelovi balonek, poté si ho ale ukopl a žádná větší akce z toho nebyla
14:04
Stejskal našel Konradyho na středu a ten se pokusil navýšit náskok domácích
13:15
Zoufalý zaměstnal nejenom oba obránce, ale i kapitána domácích Štědrého. Ke střele se ale nedostal
12:22
Korych na balonku. Domácí jsou s napadáním opatrní
12:03
Porazil překazil dlouhou akci Orky a domácí si tak mohli vystřídat
11:46
Hosté se nyní dobře drží na domácí obranné polovině a obstřelují Dolákovu branku.
11:25
Střelu Strnada likviduje KAtolický a ihned vysílá Huleše do protiútoku
10:55
Máme za sebou polovinu první třetiny dnešního finálového utkání
10:21
Mošna fauloval Strnada a k míčku se dostávají hosté. Nyní vymýšlí akci hostí Kramel
09:58
Stejskal v klidu na balonku vymýšlí akci domácích
09:45
Hra je teď zběsilá a oba týmy se tlačí do zakončení
09:07
Nyní jsme mohli vidět dvě opravdu dobré akce, jednu na straně hostí a jednu na straně domácích. Od změny ve skóre nás dělily jen úžasné zákorky obou golmanu
08:32
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #26 Michal Němeček (2:1).
08:32
Velice rychlá odpověď Orky! Souhra Němečků končí v Dolákově síti
08:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #15 Filip Blažek (2:0).
08:17
Blažek se pokusil prověřit Zetkovu pozornost, jeho tečovanou střelu krásně dorazil Šimeček
07:57
Huleš dnes rozdává krásné nahrávky! Švácha po jeho nabídce jen o trochu míjí branku
07:01
Dolák se teď skutečně vyznamenal! Neskutečný zákrok a pak krásný výhoz na nabíhajícího Mošnu
06:42
Konrady si za brankou pomohl faulem a hosté rozhrávají
06:15
Němeček opět sám před Dolákem! Minul.
05:25
Oba tábory fanoušků ženou své týmy kupředu a zápas se zatím odehrává v krásné atmosféře
05:06
Špalek se pokouší vytočit a dostat se ke střele, Sloup mu to nechce dovolit

04:34
Strnad se probojoval až do střely, kterou tečoval slávistický bek a hosté měli šanci na vyrovnání ze standartní situace z rohu.
03:58
Šváchovi skočil za brankou hostí balonek, pozorný Zetek ho chytil a hosté jsou opět na balonku
03:25
Seibert vyslal nahození na obrannou polovinu domácích, bez většího úspěchu
03:03
Orka opět trpělivě rozehrává
02:22
Němeček zkusil dorazit skákavý balonek před Dolákem, Sloup ale jeho šanci zlikvidoval odpinknutím do rohu
01:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #99 Jan Huleš (1:0).
01:45
Domácí otevírají skóre dnešního zápasu a fanoušci fandí snad ještě více než předtím! Souhra Fuchse a Huleše končí za zády golmana Zetka.
01:26
Konrady dobře viděl nabíhajícího Mikoláška a poslal ho do breakové situace, golman Zetek šanci domácích přerušil vykopnutím balonku
00:54
Domácí vystřídali a na pětku hostí vyvíjí tlak slávistická druhá pětka
00:35
Orka na balonku. Opatrně rozehrává z vlastní poloviny
00:07
Domácí již od první vteřiny žene kupředu obrovský kotel fanoušků, našla si sem cestu, ale i parta fanoušků Orky a probouzí se k fandění
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Jan Sedlák, Michal Němeček, Ondřej Špalek, Petr Němeček, Lukáš Zadák
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jiří Sloup, Filip Blažek, Ondřej Kuhajda, Filip Štědrý, Pavel Šimeček