45:00
Střely ve 3. části: 7:7
45:00
44:41
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #46 Jiří Janatka bez asistence (2:6).
43:07
Timeout FBC Trutnov (DTJ) B
37:48
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #18 Jan Tatar, asistoval #7 Martin Ullrich (2:5).
37:48
Nedopadlo to jak jsme čekali...Jičín nám předvedl za 1,5 minuty přesilovky jednu střelu vedle....následně dokonce inkasoval.
35:55
Vyloučen hráč #96 Marcel Braun družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za vysoká florbalka.
35:55
První přesilovka dnešního utkání
33:55
Obrovská šanse Trutnova...z rychlého brejku trefuje pouze tyčku...
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:8
30:00
29:59
Druhá třetina nám přinesla o trošku horší podívanou...mnoho střel vedle, nebo zblokováno, boj o každý metr hřiště...doufejme, že se to v další části změní
29:14
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #11 Marek Badzo, asistoval #9 Martin Petrgál (1:5).
29:14
Tak konečně to tam padlo...
25:55
Trutnov ve druhé části stále bez střely na bránu...
18:16
Jičín je v tlaku...jen pozor na breaky...
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:13
15:00
14:46
Hraje se ve velmi svižném tempu...menší šance si vypracovaly oba týmy, ale skóre se nemění..
06:29
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #96 Marcel Braun, asistoval #11 Jakub Bydžovský (1:4).
06:29
A máme zde první branku Trutnova...Jičín bojujem.
04:45
Jičín je zatím velmi produktivní...z 5ti střel dal čtyři góly...
04:44
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #15 Vojtěch Plašil, asistoval #9 Martin Petrgál (0:4).
02:24
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #14 Vladimír Brendl, asistoval #31 Vojtěch Plecháč (0:3).
01:53
Utkání připomíná svým začátkem včerejší zápas repre s Polskem...snad uvidíme víc gólů.
01:46
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #25 Jakub Houžvička, asistoval #9 Martin Petrgál (0:2).
01:28
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #18 Adam Sucharda (0:1).
00:54
Obrovská šance Jičína...bohužel opět se potvrdilo, že prázdná brána je největší nepřítel...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Korunka a Jan Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů Finance Novák FBK Jičín B:
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ) B: brankář: Petr Šťastný; hráči v poli: Pavel Záveský, Jakub Davidík, Petr Hepnar, Jakub Bydžovský, Roman Šauer