1:2
6:1
- : -

Finance Novák FBK Jičín B - Sokol Chlumec nad Cidlinou 9:3
1. Jakub Houžvička, 14. Vladimír Brendl, 21. Vojtěch Plašil, 33. Jakub Houžvička, 35. Marek Badzo, 37. Patrik Sytný, 38. Vojtěch Plecháč, 40. Marek Badzo, 41. Jiří Janatka - 22. Tomáš Hudec, 24. Tomáš Hudec, 37. Jan Hanus; rozhodčí: Martin Korunka - Jan Matějka; vyloučení: 1:2 + Nicolas Hájek 4; využití: 3:0; zásahy brankářů: Lukáš Svoboda 17 - Tomáš Trutnovský 11, Marek Obr 6; po třetinách: 2:0, 1:2, 6:1;
45:00
Střely ve 3. části: 9:10
45:00
45:00
Děkujeme všem divákům a hráčum za zápas.
40:19
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #90 Jiří Janatka, asistoval #84 Lukáš Svoboda (9:3).
40:19
Gól asistovaný golmanem. Nestíhám ani zapisovat.
39:32
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #3 Marek Badzo, asistoval #21 Matěj Sedláček (8:3).
39:32
Marek Badzo je frajer, druhý gól zápasu, to musí být štěstí, protože ani sám Marek tomu nevěří...
37:59
Timeout Sokol Chlumec nad Cidlinou
37:59
Vyloučen hráč #15 David Majer družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za vysoká florbalka.
37:59
Oba dva týmy se mi snaží zkazit sobotu, protože se pořád něco děje, a já nestíhám zapisovat.
37:07
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #14 Vladimír Brendl (7:3).
37:07
Střídání brankáře. Nový brankář #28 Marek Obr družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou
36:55
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #36 Jan Hanus bez asistence (6:3).
36:55
Přečíslení Chlumce 3 na 1 a akce končí gólem.
36:21
Rychlá střela z půlky, mířená pod břevno a je tam.
36:18
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #24 Patrik Sytný, asistoval #9 Martin Petrgál (6:2).
34:51
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #3 Marek Badzo, asistoval #14 Vladimír Brendl (5:2).
34:51
Jičínský hráč s číslem 3 Marek Badzo dává gól. To se jen tak nevidí. GRATULACE MARKU!
33:31
Vyloučen hráč #37 Nicolas Hájek družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2+2 minuty za hrubost.
32:18
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #93 Jakub Houžvička, asistoval #15 Vojtěch Plašil (4:2).
32:18
Jičín skóruje a zvyšuje si náskok o 2 góly.
23:10
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #8 Tomáš Hudec, asistoval #3 Miroslav Žampa (3:2).
23:10
Hra záčíná být napínavá, Chlumec se vzchopil a pomalu ale jistě začíná Jičín dohánět.
21:11
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #8 Tomáš Hudec bez asistence (3:1).
21:11
Krásný gól zpoza brány hráče s číslem 8 Tomáše Hudce. Gratulace Chlumci k prvnímu gólu.
20:18
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #15 Vojtěch Plašil, asistoval #77 Adam Sucharda (3:0).
15:01
Je tady začátek druhé třetiny. A uvidíme jaké taktiky si oba týmy řekli.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:4
15:00
13:24
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #14 Vladimír Brendl, asistoval #24 Patrik Sytný (2:0).
13:24
Pohádkové město konečně po nekonečném utrpení skóruje!
12:25
Jičín drží míček a Chlumec neví kam se koukat, ale akce končí nepřesnou střelou.
10:00
Jičín nebezpečně vystřelil. Avšak brankář vychytává.
08:40
Momentálně se hraje 4 na 4.
08:36
Vyloučen hráč #8 Tomáš Hudec družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hrubost.
07:56
Vyloučen hráč #93 Jakub Houžvička družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za sekání.
00:21
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #93 Jakub Houžvička, asistoval #9 Martin Petrgál (1:0).