0:0
2:1
- : -

Tatran Střešovice C - Florbal TJ Kobylisy C 3:2
7. Jiří Friesz, 29. Christopher Nojovič, 33. Vítek Pištěk - 4. Roman Svrček, 35. Jan Bartůněk; rozhodčí: Jan Paleček - Miloslav Mattes; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Josef Špinka -2 - Jiří Kraml ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 2:1;
36:00
35:04
Vyloučen hráč #6 Vladimír Uher družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání.
34:25
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #44 Jan Bartůněk bez asistence (3:2).
32:20
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #25 Vítek Pištěk, asistoval #10 Christopher Nojovič (3:1).
30:57
Vyloučen hráč #11 David Ledvinka družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za sekání.
28:36
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #10 Christopher Nojovič, asistoval #6 Vladimír Uher (2:1).
24:00
24:00
12:00
12:00
10:55
Vyloučen hráč #47 Vojtěch Lánský družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání.
06:03
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #68 Jiří Friesz, asistoval #85 Jan Rada (1:1).
04:09
Trestné střílení družstva Florbal TJ Kobylisy C neproměnil #88 Ondřej Neužil.
03:40
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #66 Roman Svrček, asistoval #88 Ondřej Neužil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Paleček a Miloslav Mattes.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy C:
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice C: brankář: Josef Špinka; hráči v poli: Vojtěch Lánský, Vladimír Uher, Vítek Pištěk, Martin Petřík, Christopher Nojovič