3:0
1:0
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - TD-IS IBK Holice 7:1
3. Matyáš Hanuš, 12. Matěj Novák, 15. Josef Taláb, 18. Jan Fišera, 22. Šimon Sláma, 23. Matyáš Klimus, 41. Jakub Barvínek - 2. Michal Vajs; rozhodčí: Jakub Motl - Lukáš Picek; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Voltr 21 - David Valenta 17; po třetinách: 3:1, 3:0, 1:0;
45:00
Střely ve 3. části: 6:10
45:00
44:35
Vyloučen hráč #13 Andy Krtička družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za sekání.
40:47
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek, asistoval #13 Šimon Sláma (7:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:6
30:00
22:12
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #5 Matyáš Klimus, asistoval #21 Josef Taláb (6:1).
21:55
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #13 Šimon Sláma, asistoval #16 Vítek Cvrček (5:1).
17:17
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #44 Jan Fišera, asistoval #78 Jakub Barvínek (4:1).
15:59
Vyloučen hráč #34 Jaroslav Tošovský družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:6
15:00
14:12
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #21 Josef Taláb, asistoval #68 Matěj Novák (3:1).
13:58
Vyloučen hráč #26 Vojtěch Maroši družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za hrubost.
11:06
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #68 Matěj Novák, asistoval #32 Vojtěch Kozlovský (2:1).
07:17
Vyloučen hráč #72 Jakub Hruška družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za bránění ve hře.
02:06
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #12 Matyáš Hanuš bez asistence (1:1).
01:09
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #51 Michal Vajs, asistoval #13 Andy Krtička (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Motl a Lukáš Picek.
00:00
00:00
Line-up hostů TD-IS IBK Holice:
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ): brankář: Jakub Voltr; hráči v poli: Jan Fišera, Vítek Cvrček, Jan Zuzánek, Jakub Barvínek, Šimon Sláma