4:0
2:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - FBC Trutnov (DTJ) B 9:3
4. Lukáš Kvaček, 9. Dušan Völgyi, 12. Dušan Völgyi, 17. Dominik Haž, 22. Jiří Lhotský, 23. Dominik Sukup, 26. Jiří Lhotský, 34. Michal Nožička, 42. Dominik Haž - 10. Jakub Bydžovský, 37. Filip Ryant, 38. Jan Tatar; rozhodčí: Jakub Frýzl - Jan Matějka; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Hašek 23 - Petr Šťastný 31; po třetinách: 3:1, 4:0, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 13:8
45:00
43:30
Vyloučen hráč #73 Pavel Záveský družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za hákování.
43:30
Vyloučen hráč #18 Jan Tatar družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:45
Vyloučen hráč #79 Milan Jakl družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za bránění ve hře.
41:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #17 Dominik Haž, asistoval #77 Lukáš Kvaček (9:3).
37:43
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #18 Jan Tatar, asistoval #7 Martin Ullrich (8:3).
36:14
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #44 Filip Ryant, asistoval #13 David Šamal (8:2).
33:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #16 Michal Nožička bez asistence (8:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 13:10
30:00
27:45
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B neproměnil #2 Adam Karel.
27:08
Trestné střílení družstva FBC Trutnov (DTJ) B neproměnil #92 Roman Šauer.
25:42
Vyloučen hráč #11 Jakub Bydžovský družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za hrubost.
25:42
Vyloučen hráč #3 Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nesportovní chování.
25:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #9 Jiří Lhotský, asistoval #77 Lukáš Kvaček (7:1).
22:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #11 Dominik Sukup, asistoval #81 Jiří Hrobský (6:1).
21:08
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #9 Jiří Lhotský, asistoval #17 Dominik Haž (5:1).
16:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #17 Dominik Haž, asistoval #2 Adam Karel (4:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 14:8
15:00
11:25
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #93 Dušan Völgyi, asistoval #26 Pavel Macháček (3:1).
09:40
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #11 Jakub Bydžovský, asistoval #15 Petr Hepnar (2:1).
08:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #93 Dušan Völgyi, asistoval #6 Jan Makyda (2:0).
03:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček, asistoval #9 Jiří Lhotský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Frýzl a Jan Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ) B: brankář: Petr Šťastný; hráči v poli: Pavel Záveský, Jakub Davidík, Petr Hepnar, Jakub Bydžovský, Roman Šauer