1:1
0:1
- : -

Orka Čelákovice C - FBC Slavia Praha C 3:2pn
12. Adam Kavalier, 23. Tomáš Sadil, N Martin Mikšovský - 18. Jiří Sedláček, 36. Jiří Sedláček; rozhodčí: Martin Klán - Adam Krs; vyloučení: 0:0 + Tomáš Vambera 4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin ? - Miroslav Mynář ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice C hráč #22 Martin Mikšovský a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice C hráč #43 Tomáš Sadil a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice C hráč #81 Šimon Mestek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha C hráč #31 Jakub Procházka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha C hráč #68 Erik Schier , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:47
Timeout FBC Slavia Praha C
35:47
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #37 Jiří Sedláček, asistoval #23 Alexandr Mostýn (2:2).
24:00
24:00
22:54
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #43 Tomáš Sadil, asistoval #5 Jakub Houdek (2:1).
17:30
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #37 Jiří Sedláček, asistoval #98 Jan Horyna (1:1).
12:00
12:00
11:06
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #66 Adam Kavalier, asistoval #21 Jakub Jareš (1:0).
07:32
Vyloučen hráč #39 Tomáš Vambera družstva FBC Slavia Praha C na 2+2 minuty za hrubost.