1:0
1:3
- : -

FBC Draci Říčany - ACEMA Sparta Praha B 3:4
4. Vojtěch Honzák, 24. Marek Honzák, 39. Marek Honzák - 13. Jáchym Štuj, 43. Václav Brejcha, 44. Tomáš Plicka, 45. Tomáš Plicka; rozhodčí: David Hertz - Jakub Krise; vyloučení: 3 + Marek Honzák 4:2 + Ondřej Rathouský TDKU; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Kukol ? - Samuel Stündl ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:3;
45:00
44:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #80 Tomáš Plicka bez asistence (3:4).
44:59
Vyloučen hráč #78 Ondřej Rathouský družstva ACEMA Sparta Praha B do konce utkání.
43:56
Vyloučen hráč #63 Marek Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2+2 minuty za nedovolené vrážení.
43:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #80 Tomáš Plicka, asistoval #4 Tadeáš Meixner (3:3).
43:13
Vyloučen hráč #78 Ondřej Rathouský družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:13
Vyloučen hráč #25 Matěj Kövešlygety družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #8 Václav Brejcha, asistoval #83 Martin Kropáček (3:2).
38:35
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (3:1).
30:00
30:00
24:17
Draci se ujímají vedení.
23:55
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #34 Vojtěch Honzák (2:1).
15:00
15:00
14:53
Draci dávájí zabrat spartě i v oslabení.
13:29
Vyloučen hráč #30 Filip Borl družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
13:10
Sparta vyrovnává !!
12:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil #70 Jáchym Štuj, asistoval #75 Jakub Štuj (1:1).
03:07
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (1:0).
02:03
Vyloučen hráč #70 Jakub Maxmilian Hošťálek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání.
02:03
Vyloučen hráč #8 Václav Brejcha družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za špatné střídání.