1:0
3:3
- : -

Viking TJ Kobylisy - FAT PIPE Start98 5:4pn
20. Jáchym Kymla, 38. Mark McIntosh, 40. Marek Dostál, 41. Vít Komorný, N Adam Kropík - 14. František Kavka, 31. Matěj Langr, 34. Vilém Špinka, 34. František Kavka; rozhodčí: Tomáš Tóth - Karel Kotyza; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matyáš Rychetský ? - Adam Stříteský ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #96 Ondřej Peterka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #91 Adam Kropík a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #96 Ondřej Peterka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #91 Adam Kropík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #69 Martin Dajč , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #36 Marek Dostál , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #99 Matěj Langr , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #52 Vít Komorný , ale gól nevstřelil.
40:32
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #91 Adam Kropík (4:4).
40:32
Kobylisy dorovnávají
39:35
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #4 Alexander McIntosh (3:4).
37:31
Vyloučen hráč #16 Mark McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
37:06
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #16 Mark McIntosh, asistoval #52 Vít Komorný (2:4).
33:45
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #44 František Kavka bez asistence (1:4).
33:45
Start odskakuje o třetí branku
33:26
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #56 Vilém Špinka, asistoval #96 Ondřej Peterka (1:3).
30:53
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #99 Matěj Langr, asistoval #96 Ondřej Peterka (1:2).
30:00
30:00
29:35
Vyloučen hráč #72 Adam Kanzelsberger družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:18
hosté v další velké šanci, Peterka trefuje konstrukci branky
26:44
Dajč v úniku, ale bohužel minul.
26:11
Vyloučen hráč #44 František Kavka družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání.
23:25
Další ubráněné oslabení Startíčku
21:25
Vyloučen hráč #13 Jakub Kýr družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání.
19:28
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #36 Marek Dostál (1:1).
19:28
Špinka se válí na zemi po úderu do hlavy, ale hraje se dál a domácí poté vyrovnávají na 1:1
16:33
hosté velmi nedůrazní před bránou, ale gól z toho nepadl
15:00
15:00
13:33
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #44 František Kavka, asistoval #99 Matěj Langr (0:1).
13:33
Kavka střílí úvodní gól zápasu
11:33
Vyloučen hráč #14 David Kolář družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:33
Start ubránil jedno oslabení a vstupuje do druhého.
09:50
Start se cpe do brány i ve vlastním oslabení
08:02
Vyloučen hráč #83 Oleksandr Kolisnichenko družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání.