0:4
- : -
BUTCHIS

BUTCHIS - FBC Draci Říčany 5:6pn
3. Antonín Šubrt, 10. Lukáš Mencler, 13. Vojtěch Špejzl, 22. Matěj Štrobach, 22. Antonín Šubrt - 27. Filip Borl, 35. Štěpán Schneider, 35. Marek Honzák, 40. Jakub Maxmilian Hošťálek, 44. Vojtěch Honzák, N Marek Svoboda; rozhodčí: Tomáš Tóth - Karel Kotyza; vyloučení: 1:4 + Marek Svoboda OS + Vojtěch Honzák OS; využití: 3:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ? - Štěpán Šrůta ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 0:4;

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #33 Marek Svoboda a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #36 Matěj Hosperger , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #34 Vojtěch Honzák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #81 Matyáš Horák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #63 Marek Honzák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #86 Tobiáš Policar a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:06
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák bez asistence (5:5).
42:24
Timeout FBC Draci Říčany
39:23
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #70 Jakub Maxmilian Hošťálek, asistoval #30 Filip Borl (5:4).
34:34
Timeout BUTCHIS
34:34
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (5:3).
34:15
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #10 Štěpán Schneider, asistoval #30 Filip Borl (5:2).
30:00
30:00
26:00
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #30 Filip Borl, asistoval #33 Marek Svoboda (5:1).
24:28
Vyloučen hráč #45 Ivo Krastin družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře.
21:52
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #20 Patrik Vodrážka (5:0).
21:26
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #25 Matěj Štrobach, asistoval #38 Antonín Šubrt (4:0).
20:33
Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nesportovní chování.
20:33
Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany - osobní trest.
19:49
Vyloučen hráč #27 Antonín Lávička družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
12:00
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #63 Vojtěch Špejzl, asistoval #16 Matěj Jiří Marek (3:0).
09:16
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #11 Lukáš Mencler, asistoval #36 Matěj Hosperger (2:0).
07:24
Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nesportovní chování.
07:24
Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany - osobní trest.
02:47
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #51 Alfréd Benko (1:0).