1:3
1:4
- : -

FBC Pitbulls Kolín B - FBC Kutná Hora B 2:9
19. Petr Cícha, 31. Petr Cícha - 1. Jan Mašín, 10. Tomáš Hanuš, 15. Adam Rowe, 23. Jaroslav Bochníček, 23. Matěj Němec, 25. Štěpán Bochníček, 34. Jaroslav Bochníček, 35. Tomáš Hanuš, 36. Tomáš Hanuš; rozhodčí: Jan Paleček - Miloslav Mattes; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Dominik Bureš ? - Matěj Zmátlo ?; po třetinách: 0:2, 1:3, 1:4;
35:40
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #10 Tomáš Hanuš, asistoval #17 Matěj Němec (2:9).
34:21
33:06
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček, asistoval #62 Štěpán Bochníček (2:7).
32:34
Timeout FBC Pitbulls Kolín B
30:27
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #7 Petr Cícha, asistoval #75 Marek Reithar (2:6).
29:34
Vyloučen hráč #22 Jakub Němec družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:59
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #62 Štěpán Bochníček, asistoval #19 Jaroslav Bochníček (1:6).
24:00
24:00
22:30
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #17 Matěj Němec, asistoval #77 Jan Danda (1:5).
22:08
18:00
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #7 Petr Cícha, asistoval #13 Marek Vácha (1:3).
17:49
Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora B neproměnil #22 Jakub Němec.
14:54
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #9 Adam Rowe, asistoval #49 Jan Mašín (0:3).
12:00
12:00
09:19
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #10 Tomáš Hanuš, asistoval #19 Jaroslav Bochníček (0:2).
03:52
Vyloučen hráč #75 Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín B na 2 minuty za sekání.
00:39
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #49 Jan Mašín, asistoval #62 Štěpán Bochníček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Paleček a Miloslav Mattes.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora B: brankář: Matěj Zmátlo; hráči v poli: Jan Mašín, Adam Rowe, Richard Měšťánek, Jaroslav Bochníček, Štěpán Bochníček