3:1
2:2
- : -

FBC Intevo Třinec - FBC Letka Toman Finance Group 6:4
4. Viktor Pyszko, 14. Šimon Klimek, 18. Matěj Kováč, 23. Jakub Szkandera, 30. Jakub Szkandera, 36. Jakub Szkandera - 7. Matěj Janeček, 18. Oliver Miech, 25. Tobiáš Prasek, 35. Pavel Karel Jeziorski; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Capko -4 - Dominik Malohlava ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:2;
36:00
35:39
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Jakub Szkandera bez asistence (6:4).
34:54
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #51 Pavel Karel Jeziorski, asistoval #32 Tobiáš Prasek (5:4).
34:37
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
32:41
Vyloučen hráč #18 Petr Buzáš družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:42
24:59
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #32 Tobiáš Prasek bez asistence (4:3).
24:48
Vyloučen hráč #17 Matěj Kováč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:43
Vyloučen hráč #19 Tomáš Polak družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
22:26
20:38
Vyloučen hráč #19 Tomáš Polak družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nesportovní chování.
17:51
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #38 Oliver Miech, asistoval #32 Tobiáš Prasek (3:2).
17:16
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Matěj Kováč, asistoval #15 Jakub Szkandera (3:1).
13:39
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #12 Šimon Klimek, asistoval #14 Filip Stryczek (2:1).
12:00
12:00
06:32
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #34 Matěj Janeček, asistoval #32 Tobiáš Prasek (1:1).
03:11
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #4 Viktor Pyszko, asistoval #17 Matěj Kováč (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group:
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Václav Capko; hráči v poli: Jan Bajtek, Vojtěch Slušný, Viktor Pyszko, Jakub Szkandera, Matěj Kováč