2:0
3:2
- : -

FBC Mohelnice - FBS Olomouc B 8:2
7. David Horák, 7. Kryštof Kuba, 8. Josef Mekyska, 16. Josef Mekyska, 23. Tobiáš Svozil, 25. Jan Vykydal, 30. Tobiáš Svozil, 31. Kryštof Kuba - 29. Petr Filip Navrátil, 30. Alex Sofronieski; rozhodčí: Stanislav Kosek - Vojtěch Blana; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Němeček -2 - Jiří Zatloukal ?; po třetinách: 3:0, 2:0, 3:2;
36:00
30:49
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #28 Kryštof Kuba bez asistence (8:2).
29:29
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #27 Alex Sofronieski, asistoval #13 Jakub Hoferek (7:2).
29:18
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #79 Tobiáš Svozil, asistoval #11 Jan Vykydal (7:1).
28:44
Vyloučen hráč #8 Tadeáš Mikulička družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hra rukou.
28:08
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #80 Petr Filip Navrátil, asistoval #23 Martin Ettel (6:1).
24:52
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #11 Jan Vykydal, asistoval #68 Josef Mekyska (6:0).
24:00
24:00
22:55
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #79 Tobiáš Svozil, asistoval #48 Martin Fusek (5:0).
15:21
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #68 Josef Mekyska, asistoval #11 Jan Vykydal (4:0).
12:00
12:00
07:44
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #68 Josef Mekyska, asistoval #44 Tomáš Mekyska (3:0).
06:41
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #28 Kryštof Kuba, asistoval #48 Martin Fusek (2:0).
06:15
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák, asistoval #44 Tomáš Mekyska (1:0).
02:18
Vyloučen hráč #23 Martin Ettel družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Vojtěch Blana.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc B:
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Ondřej Němeček; hráči v poli: Jan Vykydal, Tobiáš Svozil, David Horák, Josef Mekyska, Tomáš Mekyska
00:00
Dobrý den, vítam vás u zápasu Mohelnice a Olomouc, krásnou podívanou přeje Kristián Buksa.