1:5
- : -
IBK Holice

IBK Holice - FTC Vysoké Mýto 3:9
13. Filip Záhrobský, 20. Jaroslav Tošovský, 41. Jaroslav Tošovský - 8. Jakub Hrdina, 16. Jakub Poláček, 23. Filip Dlouhý, 24. Jakub Pokorný, 37. Zdeněk Kyndl, 39. Vojtěch Vančura, 39. Filip Dlouhý, 42. Vojtěch Vančura, 42. Michael Kohl; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Tomáš Haufer; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Jedlička 11 - Jozef Kandráč 12; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:5;
Komentář domácích Kment Lukáš (Trenér):
Musím klukům za zápas poděkovat, protože vhledem k počtu nás a k počtu VM jsme do konce druhé třetiny drželi tempo a hráli vyrovnané utkání, pak už bohužel došly síly. Děkuji hráčům a soupeři za zápas
Komentář hostů Novák Drahoslav (Trenér):
Děkuji soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 5:7
45:00
41:17
Vlastní branku družstva IBK Holice vstřelil #48 Michael Kohl (3:9).
41:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Vojtěch Vančura, asistoval #24 Filip Jakub Hozák (3:8).
40:52
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #9 Filip Záhrobský (3:7).
38:35
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Filip Dlouhý z trestného střílení (2:7).
38:08
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Vojtěch Vančura, asistoval #16 Pavel Barák (2:6).
36:33
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Zdeněk Kyndl, asistoval #10 Vojtěch Novák (2:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:5
30:00
23:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Jakub Pokorný, asistoval #9 Jakub Hrdina (2:4).
22:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Filip Dlouhý, asistoval #10 Vojtěch Novák (2:3).
19:10
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #7 Ondřej Picek (2:2).
15:42
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jakub Poláček, asistoval #27 Lukáš Rolenec (1:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:8
15:00
12:55
Branku družstva IBK Holice vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #12 Michal Fliger (1:1).
07:04
Mladý Dachy se prosazuje.
07:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jakub Hrdina, asistoval #8 Erik Šigut (0:1).