1:2
1:6
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO B - Fbc Strakonice B 3:9
15. David Prokop, 25. Adam Volf, 39. Jakub Prokop - 10. Daniel Chvosta, 18. Daniel Chvosta, 30. Ondřej Palečko, 31. Miloslav Blahuta, 39. Miloslav Blahuta, 40. Jiří Křesák, 40. Miloslav Blahuta, 41. Luboš Homolka, 45. Daniel Chvosta; rozhodčí: David Staněk - Radek Chýna; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vladimír Šimák -9 - Hynek Samec ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:6;
45:00
44:50
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #57 Daniel Chvosta bez asistence (3:9).
40:03
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #64 Matěj Samec (3:8).
39:15
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #23 Tomáš Jiřík (3:7).
39:02
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #19 Jiří Křesák bez asistence (3:6).
38:22
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #5 Jakub Prokop z trestného střílení (3:5).
38:17
31:19
Vyloučen hráč #64 Matěj Samec družstva Fbc Strakonice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:56
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #83 Marek Růžička (2:4).
30:00
30:00
29:49
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #98 Ondřej Palečko, asistoval #19 Jiří Křesák (2:3).
25:42
Vyloučen hráč #13 Martin Koukol družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za sekání.
24:53
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #36 Adam Volf, asistoval #19 Lubomír Silvestr (2:2).
19:16
Vyloučen hráč #64 Matěj Samec družstva Fbc Strakonice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:54
15:00
15:00
14:02
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #20 David Prokop bez asistence (1:1).
13:33
Vyloučen hráč #13 Martin Koukol družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za hra rukou.
10:20
Vyloučen hráč #28 Vladimír Šimák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za sekání.
09:08
01:08
Vyloučen hráč #66 Adam Štěpánek družstva Fbc Strakonice B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Staněk a Radek Chýna.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice B:
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO B: brankář: Vladimír Šimák; hráči v poli: Jakub Mrzena, Jiří Fara, Adam Volf, Vladimír Šimák, Ondřej Šach