4:1
1:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř - 1. FBC Polička dorostenci 6:3
8. Patrik Adámek, 16. Otto Völgyi, 17. Jan Jiran, 19. Patrik Adámek, 26. Otto Völgyi, 34. Adam Emlar - 19. Jakub Petrák, 35. Matyáš Oblouk, 39. Adam Šlosr; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Jakubec 19 - David Cacek 14; po třetinách: 1:0, 4:1, 1:2;
Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér):
Zápas jsme sice vyhráli, ale s předvedenou hrou určitě nejsme spokojeni. Povedli se nám čtyři krásné akce a to bylo vše. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Dudek Radek (Trenér):
Děkujeme soupeři a rozhodčím za férový zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 9:8
45:00
44:45
Vyloučen hráč #6 Filip Škorpík družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za sekání.
44:45
Signalizovaná výhoda Jaroměře končí střelou do autu a začíná další přesilovka Jaroměře.
43:24
Hra se teď lehce zrychlila.
42:24
Vyloučen hráč #19 Jakub Petrák družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za sekání.
42:24
Opět uvidíme hru čtyři na čtyři.
42:06
Vyloučen hráč #69 Adam Klobučar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
41:45
Fof teď obětavě zblokoval střelu.
38:53
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #22 Adam Šlosr, asistoval #37 Matyáš Oblouk (6:3).
38:53
Smolný gól pro Jakubce.. míček mu prošel pod nohou a Polička snižuje.
36:08
Chyběl kousek k tomu, aby si duo Völgámek připsalo další branku.
34:13
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #37 Matyáš Oblouk, asistoval #25 David Nunvář (6:2).
34:13
Oblouk trefil balón ze vzduchu a dává tak druhou branku Poličky.
33:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Adam Emlar, asistoval #69 Adam Klobučar (6:1).
33:02
Dobře vymyšlená rozehrávka a střela Emlara do pravého horního rohu branky.
31:35
Jiran za brankou našel Fofa před brankou... ten trefil spojnici brány.
30:40
Zmatek před jaroměřskou brankou vyřešil Emlar výkopem na půlku soupeře.
29:26
Rozehrávka Poličky z výhodného místa před brankou končí v dobře postavené zdi Jatroměře.
28:12
Adámek našel Klobučara na středu, ten míček bohužel netrefil a skóre zůstává stejné.
25:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #74 Otto Völgyi, asistoval #4 Patrik Adámek (5:1).
25:58
Po krásné crossové přihrávce Jaroměř skóruje. Souhra Adámek - Völgyi dnes funguje velice dobře.
25:45
Völgyi zachytil na půlce hostující nahrávku a dostal se k zakončení, střela však skončila v autu.
23:20
Jaroměř teď byla pod dlouhodobějším tlakem, Jakubec však svými zákroky drží tříbrankový náskok svého týmu.
21:21
Klobučar to chtěl vzít na sebe a vyvézt balón středem, tam však jeho akci zastavili dva hostující hráči a byl z toho útok host dva na jednoho. Akce končí trefenou tyčkou.
18:22
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #19 Jakub Petrák, asistoval #25 David Nunvář (4:1).
18:22
Polička rychle odpovídá a snižuje náskok Jaroměře na tři branky.
18:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Patrik Adámek bez asistence (4:0).
18:06
Adámek předvedl hezký zorro gól a přidává čtvrtou branku Jaroměře.
16:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #13 Richard Kutík (3:0).
16:22
Polička se nedokáže poučit ze svých chyb a i třetí gól Jaroměře padl po přihrávce z rohu na střed.
15:47
15:47
Obdobná situace jako u prvního gólu. Tentokrát si Adámek s Völgyim prohodili jen role a nahrávka přišla z opačného rohu.
14:21
Teď byla na hřišti k videní jednoznačně nejhezčí obranná dvojice.. Horčičková s Vránovou zvládly ubránit protiútok hostů.
12:05
Oba týmy v plném počtu.

11:31
Zazněla tyčka hostující brány.
10:55
Domácí golman teď s přehledem zlikvidoval střelu hostí.
10:04
Vyloučen hráč #15 Jan Jiran družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
10:04
Rozmohl se nám tady takový nešvar.. další vyloučení, tentokrát pro domácí.
09:37
Vyloučen hráč #22 Adam Šlosr družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za sekání.
09:37
A je to vyloučení.
09:20
Signalizovaná výhoda pro Jaroměř... uvidíme gól nebo vyloučení?
07:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Patrik Adámek, asistoval #74 Otto Völgyi (1:0).
07:18
Völgyi z rohu našel Adámka na středu hřiště a ten proměňuje svou šanci na gól.
07:07
Klobučar se prokličkoval z vlastní obrany až do útoku, ale jeho střela těsně minula bránu.
05:11
Rozehrávka Poličky končí zblokovanou střelou.
03:03
Prudkou střelu Klobučara z půlky chytá hostující golman a na míček se dostává po dlouhé době Polička.