2:4
- : -
FBC Lomnice

FLORBAL JABLONEC - FBC Lomnice 4:5
9. Marek Černý, 18. Lukáš Jarolímek, 31. Semih Pehlivan, 43. Marek Černý - 12. Tomáš Martin Matušů, 36. Jakub Pěnička, 36. Matěj Volejník, 38. Tomáš Martin Matušů, 45. Jan Jaroš; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 4:5 + Luděk Kobrle TDKU + 4 + Luděk Kobrle OS; využití: 1:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Martin Maňák 24 - Ondřej Volejník 41; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:4;
45:00
Střely ve 3. části: 18:13
45:00
44:20
Timeout FBC Lomnice
44:20
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #87 Jan Jaroš bez asistence (4:5).
42:29
Vyloučen hráč #19 Karel Hlavatý družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za špatné střídání.
42:06
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #25 Marek Černý bez asistence (4:4).
38:25
Vyloučen hráč #87 Jan Jaroš družstva FBC Lomnice na 2 minuty za sekání.
37:31
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů z trestného střílení (3:4).
35:47
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #37 Matěj Volejník, asistoval #2 Jakub Pěnička (3:3).
35:44
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #2 Jakub Pěnička, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (3:2).
35:15
Vyloučen hráč #66 Zbyněk Hujer družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře.
30:27
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan, asistoval #7 Lukáš Jarolímek (3:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 15:5
30:00
26:48
Vyloučen hráč #27 Aleš Zemánek družstva FBC Lomnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:10
Trestné střílení družstva FLORBAL JABLONEC neproměnil #10 Jan Koravský.
17:58
Timeout FLORBAL JABLONEC
17:58
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #4 Marek Čeřovský (2:1).
15:00
Vyloučen hráč #71 Luděk Kobrle družstva FBC Lomnice do konce utkání.
15:00
Vyloučen hráč #71 Luděk Kobrle družstva FBC Lomnice na 2+2 minuty za nesportovní chování.
15:00
Vyloučen hráč #71 Luděk Kobrle družstva FBC Lomnice na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
Vyloučen hráč #71 Luděk Kobrle družstva FBC Lomnice - osobní trest.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:11
15:00
14:08
12:58
Vyloučen hráč #25 Marek Černý družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:11
Branku družstva FBC Lomnice vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #87 Jan Jaroš (1:1).
09:12
Vyloučen hráč #26 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:52
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #25 Marek Černý, asistoval #10 Jan Koravský (1:0).
01:40
Vyloučen hráč #37 Matěj Volejník družstva FBC Lomnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Vojtěch Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Lomnice:
00:00
Line-up domácích FLORBAL JABLONEC: brankář: Martin Maňák; hráči v poli: Marek Čeřovský, Lukáš Jarolímek, Jan Kantor, Semih Pehlivan, Jan Koravský