0:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 2:1
13. Adam Stýblo, 19. Michal Blažek - 35. Filip Bergman; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Matyáš Devátý 19 - Matěj Veselý 14; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:1;
Komentář domácích Jirka Martin (Vedoucí):
Dnes maximální nasazení vedlo k prvnímu bodu v sérii. Náročné utkání, zejména na soustředění a koncentraci. Naši kluci to po většinu uktání zvládli za což jim děkujeme. Nicméně jsme teprve v polovině a zítra to bude ještě o level náročnější na což se musíme připravit. Díky soupeři za velice kvalitní utkání a těšíme se na zítřejší odvetu. Děkuji také pořadatelům a divákům za pomoc a podporu, doufám, že dorazí i zítra na poslední derby v sezóně.
Komentář hostů Bína Jakub (Trenér):
Dneska těžký zápas pro nás. Měli jsme špatné finální řešení situací. Florbal se hraje na góly a dneska jsme dali jenom jeden. Zítra už víme co nás čeká a budeme dobře připraveni. Zítra se rozhodne!
34:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #33 Jakub Šourek (2:1).
33:49
Vyloučen hráč #27 Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
27:35
Vyloučen hráč #6 Petr Faltus družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
26:00
málo střelby ze strany Liberce
24:19
Vyloučen hráč #3 Matěj Miclík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
22:59
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
19:46
Vyloučen hráč #24 Daniel Havelka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
18:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #23 Adam Stýblo (2:0).
13:13
Vyloučen hráč #32 Tomáš Volovik družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
12:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo, asistoval #9 Matyáš Devátý (1:0).