- : -
FD Teplice
FBC Liberec

FD Teplice - FBC Liberec  2:8
14. Jakub Šašek, 22. Matěj Kubík - 1. Kristián Ctirad Šroll, 1. Patrik Prokop, 6. Jakub Hruška, 12. Tomáš Kavalír, 13. Jáchym Frontz, 16. Jan Kolář, 17. Jakub Cejnar, 22. Jakub Hruška; rozhodčí: Josef Heřmánek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Daniel Jeřábek ? - Jakub Trojan ?; po třetinách: 0:4, 2:4;
24:00
21:51
Branku družstva FD Teplice vstřelil #69 Matěj Kubík, asistoval #77 Jakub Niče (2:8).
21:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Jakub Hruška, asistoval #13 Kristián Ctirad Šroll (1:8).
20:16
Vyloučen hráč #17 Filip Procházka družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
16:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Jakub Cejnar bez asistence (1:7).
15:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #81 Jan Kolář, asistoval #55 Tomáš Kavalír (1:6).
14:23
Vyloučen hráč #77 Jakub Niče družstva FD Teplice na 2 minuty za vysoká florbalka.
13:41
Vyloučen hráč #18 Simranjit Singh družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
13:41
A to je pro dnešk z komentování vše a já vám přeji krásný den. Papa
13:24
Branku družstva FD Teplice vstřelil #6 Jakub Šašek, asistoval #2 Petr Musil (1:5).
12:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Jáchym Frontz, asistoval #44 Tomáš Radosta (0:5).
12:00
12:00
11:22
Vyloučen hráč #17 Filip Procházka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
11:11
Hlavní pořadatel Miroslav Valter už kuchtí koktejl - Sex on the beach - pro libereckého gólmana, který si to hoví v bráně
11:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Tomáš Kavalír, asistoval #13 Kristián Ctirad Šroll (0:4).
10:12
Jeden nejmenovaný osadník z libereckého týmu sbírá hrušky dnes velmi vysoko.
08:42
Šašek šáša šášula svou prudkou střelou míjí bránu a se sklopenou hlavou odchází střídat.
07:21
Drsný souboj na půli hriště, ze kterého úspěšně vyšel Musil.
05:21
05:21
Liberec okupuje tepické obranné pásmo - okupace úspěšná a je tu další gól.
04:12
Cejnar se vynořil zpoza brány jako cejn z vody a nečekaně ohrozil teplickou bránu.
03:41
Kuba je zpátky a jde dělat pořádek (a pořádek dělá přátele)
01:21
Vyloučen hráč #77 Jakub Niče družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
01:21
Jakub Niče exkluzivně vysekal jednoho z libereckých hráčů a přišel si popovídat s pořadateli na trestnou lavici
00:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #89 Patrik Prokop, asistoval #55 Tomáš Kavalír (0:2).
00:51
Liberec do zápasu vstupuje s rychlou smrští dvou gólů.
00:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #13 Kristián Ctirad Šroll, asistoval #29 Jakub Cejnar (0:1).