0:1
0:1
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:3
3. Marek Navrátil, 27. Matyáš Kýr, 45. Vojtěch Petráň; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Tomášek; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Filip Černý 24 - Matěj Fridrich 19; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:1;
Komentář domácích Surák Matěj (Trenér):
Viděli jsme utkání, které mělo všechny parametry zápasů play-off. Rychlé, tvrdé až na samou hranici. Chodov samozřejmě kvalitu má, proto byl po ZČ na prvním místě. Škoda že jsme nevstřelili alespoň jeden gól, každopádně nevěšíme hlavy, ještě se o to zítra porveme. Děkujeme fanouškům, atmosféra byla super!
Komentář hostů Navrátil Filip (Vedoucí):
Dnes těžký zápas proti fyzicky zdatnému soupeři. Hra mnohdy připomínala spíše další utkání z místní arény bojových spotrů a jsem rád, že se nám podařilo tyto momenty ustát a dotáhnout zápas k vítěznému konci. V poločase této série máme náskok tří branek a zítra chceme pokračovat v disciplinovaném výkonu a hrát naši hru. Díky divákům obou týmů za výbornou atmosféru.
45:00
Střely ve 3. části: 8:8
45:00
44:40
Matyáš Borek našel Vojtěcha Petráně, který se proháčkoval až do zakončení.
44:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #53 Matyáš Borek (0:3).
44:01
Opět konečky prstů vyškrábl pokus Filipa Čecha Fridrich.
43:41
Bekhend Filipa Čecha nad branku!
43:19
Vlasta Pinčák mohl zakončit, ale padající hráč Chodova zablokoval pokus.
42:24
Lukáš Fischer v šanci, blokovaná střela míří až za mantinel.
42:21
Gorily se ještě pokoušejí o snížení skóre.
41:36
Kraťounká přesilovka Goril.
41:27
Timeout FBŠ Gorily Plzeň
40:57
Slámův trest vynuloval přesilovku a my vidíme rychlý florbal ve 4 na 4.
39:56
Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
39:17
Teatrální pád Procházky odpískán jako faul. Další přesilovka pro Chodov.
39:16
Vyloučen hráč #38 Denis Kalivoda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
38:02
Lukáš Čech opět jen do Fridrichova břicha.
36:58
Chodov opět na míčku, ale bez efektu.
35:45
Gorilí akce končí až za brankou Fridricha, u míčku bude opět Chodov.
35:30
Další nedovolený zákrok Chodova odpískán na polovině hřiště.
35:10
Chodov skončil akci až v brankovišti. Píská se!
33:31
Borek měl dobrý nápad, ale jeho kolega tečí poslal balónek nad branku.
32:59
Dobře Pepa Sekyra! Střelu ještě zkoušel dorážet Filip Čech.
31:11
Chodov trpělivě rozhrává, teď se nežene do zběsilé hry žádná ze stran.
30:14
Domácí fans ženou svoje hráče! Děkujeme za podporu fanouškům!
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:10
30:00
28:16
Další a další souboje a šance. Chodov končí na Černém, plzeňští na Fridrichovi.
27:38
Denis Kalivoda měl šanci vystřelit, ale opět míček nebyl na čepeli a byla z toho šance bílomodrých z Jižního Města.
26:50
Sekyrova střela do Fridricha.
26:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Matyáš Kýr, asistoval #78 Jakub Kuzma (0:2).
24:43
Hraje se pořád se šancemi na obou stranách. Hra je hodně tvrdá a spoustu zákroků není odpískáno. Proto vidíme velké emoce na obou stranách.
22:45
Slámova šance zblokována, opět skvěle v obraně. Lukáš Čech měl šanci skórovat, ale míček se svezl z čepele.
21:45
Hraje se nahoru dolů.
21:02
Lukáš Fischer parádně vystřelil. Chodov se zachránil ani neví jak.
20:16
Slámova šance na střelu končí v bloku Goril.
19:51
Zánova šance likvidována Filipem Černým.
19:08
Gorily buší na Chodov, ale Fridrich měl dobré zákroky.
17:51
Skvělá práce 2. formace Goril vrcholila střelou Nikiho Bolana. Fridrich rukou zasáhl.
17:13
Z dobrého vyjetí střela Nikiho Bolana mimo bránu Fridricha.
13:50
Niki Bolan to také u mantinelu přehnal s tvrdostí. Třetí přesilovka pro Chodov.
13:45
Vyloučen hráč #12 Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
12:37
Lukáš Čech v dobré práci na balonku. Ušetřil pár vteřin.
12:01
Procházku i Borka proháčkoval Lukáš Fischer a Gorily se osvobodily.
11:00
Gorily se u mantinelu provinily faulem a Chodov má opět výhodu přesilovky.
10:56
10:22
Navrátil trochu neudržel nervy. Ale strkanici ukončil hvizd rozhodčího.
09:08
Chodov v přesilovce tlačí Gorily. Ty se statečně brání.
08:16
Vyloučen hráč #12 Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
06:50
Fridrich se zapotil po střelách Adama Čecha a dorážce Vlasty Pinčáka.
06:18
Procházka minul branku Goril z dobré pozice.
05:28
Fischerova střela do brankáře Chodova Matěje Fridricha.
05:01
Málek napálil míček do tyčky a Černý kryje i dorážku.
04:26
Vlasta Pinčák skvělý při presu, ale až do šance se neprosadil.
02:55
Chodov přetavil svůj tlak v první gól. Zán našel Navrátila a ten z výběhu nedal Filipovi Černému šanci.
02:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #47 Adam Zán (0:1).
00:52
Florbalisté Chodova jsou od počátku aktivnější, jejich střely ale míjí branku Filipa Černého.
00:24
Skvělá atmosféra přivítala Gorily i FatPipe Florbal Chodov. Těšíme se na parádní florbal!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Vojtěch Petráň, David Štantejský, Matyáš Borek, Matěj Bezpalec, Vojtěch Procházka
00:00
Line-up domácích FBŠ Gorily Plzeň: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Lukáš Čech, Vlastimil Pinčák, Lukáš Fischer, Adam Čech, Josef Sekyra