0:2
0:1
- : -

Florbal Ústí - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:3
4. Tadeáš Weber, 10. Martin Hrabánek - 19. Dominik Bláha, 29. Tomáš Dvořák, 43. Daniel Grézl; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 17 - František Stárek 14; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:1;
Komentář domácích Stummer David (Trenér):
Od nás dobrá 1. třetina. To je asi tak vše. Pak nevím, co se stalo, ale na hřišti byl jen jeden tým. Od nás místy až trapný výkon. Takhle se o MČR nehraje. Naštěstí jsme stále ve hře a věřím, že dnešní zápas byl více než jen ponaučení. Věřím, že si uvědomíme, co všechno jsme museli obětovat v cestě za naším cílem a zítra to předvedeme. Díky soupeři a  divákům, kteří nás přišli podpořit.
Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér):
Opět neskutečně vlažný vstup do zápasu, celá první třetina k ničemu. Poté zlepšení, ale nedostatečné. Do zítra se musíme zlepšit. Díky za zápas a zítra se vidíme v Praze.
45:00
Střely ve 3. části: 6:9
45:00
44:58
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
44:21
Ústí stále vymýšlí nějaké kombinace, ale do zakončení se jim zatím nedaří dostávat
42:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #74 Filip Brynda (2:3).
41:57
Jankovský výborně blokuje
41:11
Hra se dostává do velmi vyhroceného tempa, každý chce dát gól
40:01
K tomuto utkání přihlíží neskutečných 94 diváků!
38:24
Chroustovský napálil tvrdou střelou z první pouze záda pražského obránce
37:15
Kabourek si nebezpečně nabíhal do odkryté brány, ale přihrávka mu nepřišla a tak jenom proběhl
36:51
Neskutečný zákrok Dobosze nohou zachraňuje Ústí od dalšího inkasovaného gólu
35:36
Jankovský vyhazuje míček do útočného pásma, ale tam na něj nikdo nečekal a tak se ho zmocňují hosté
34:23
Dobosz si skočil do velkého brankoviště pro míček, ale nepodařilo se mu ho vzít do ruky, a tak ho musel zachraňovat obránce vykopnutím míčku
30:00
Bohemce se podařilo stav utkání srovnat na 2:2, uvidíme co nám přinese poslední část
28:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #14 Tomáš Dvořák, asistoval #87 Jakub Kabourek (2:2).
28:36
Bohemians po nebezpečné střele z poloviny přímo do šibenice dostávájí hru do vyrovnaného stavu
26:23
Weber si v útoku chtěl přehodit míček na backhand, ale zabránil si tím možné přihrávce do prázdné brány
26:00
Dobosz opět skvělý zásah rukou
24:42
Ústí dostalo Bohemku pod tlak na jejich polovině a zakončuje do brány, ve které skáče Stárek a míček chytá
23:38
Domácí v plném počtu
22:24
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil #86 Dominik Bláha.
22:24
Dobosz neskutečným zákrokem při nájezdu drží svůj tým s jednobrankovým náskokem
21:39
Krupica posílá Ústí do oslabení, doufejme že se jim ho podaří úspěšně odbránit
21:38
Vyloučen hráč #28 Štěpán Krupica družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
20:48
Dobosz se natahoval pro míček a dostal se tak Bugalovi pod nohy a ten o něj zakopl a končí na zemi
20:12
Stárek předvedl skvělý zákrok v malém brankovišti
19:23
Chroustovský byl opět na míčku a v neskutečném sprintu se hnal do útoku, ale nakonec se zamotal na středu a musí tedy hru stáhnout zpět
18:37
Dobosz vyhazuje dopředu a Ústí se dostává do útoku
18:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha bez asistence (2:1).
09:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #28 Štěpán Krupica (2:0).
09:17
Ovšem i Stárek předvádí neskutečné zákroky
08:41
Ruml se pokusil o nebezpečnou střelu z výtoče ze standartky, ale jeho střela letěla mimo hřiště