0:0
1:5
- : -

FBC Kutná Hora - Orel Rtyně v Podkrkonoší 2:11
1. Natálie Trpišovská, 45. Natálie Beranová - 2. Tereza Vitverová, 2. Tereza Vitverová, 3. Kateřina Horáková, 4. Dorota Vojtěchová, 5. Barbora Horáková, 10. Veronika Žďárská, 34. Barbora Horáková, 34. Kateřina Horáková, 37. Veronika Žďárská, 45. Natali Luštincová, 45. Barbora Horáková; rozhodčí: David Kobylarz - Ondřej Bekešský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Sofie Trýnohová ? - Barbora Kopecká ?; po třetinách: 1:6, 0:0, 1:5;
45:00
44:51
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #91 Barbora Horáková, asistoval #4 Nikola Brejtrová (2:11).
44:47
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #88 Natali Luštincová, asistoval #4 Nikola Brejtrová (2:10).
44:45
Tak přeci jenom se domácím podařilo vstřelit druhou branku.
44:39
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová bez asistence (2:9).
43:30
Gólmanka hostí si počíhala na dobře provedenou kličku Natky Trpišovské. Dnes má gólmanka opravdu svůj den.
42:47
Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #91 Natálie Trpišovská.
41:50
Rozhodčí neuznávají gól Rtyně, jenž bylo docílenou střelou z malého brankoviště.
41:32
Domácí kombinují při přesilovce a snaží se najít cestičku ke gólu. Většinou však střela končí těsně nad.
39:44
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
39:44
Vyloučen hráč #4 Nikola Brejtrová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
39:00
Pěkná pasáž domácích, bojovnost v zakončení musíme ocenit, jen kousek toho štěstíčka nám chybí.
36:37
Situaci 3 na 1 řeší Rtyně hned z úvodu akce a přidává další branku.
36:06
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #97 Veronika Žďárská bez asistence (1:9).
35:34
Natka Beranová se jako lev tlačí do zakončení, ale obrana Rtyně je dnes nekompromistní.
33:36
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #71 Kateřina Horáková, asistoval #97 Veronika Žďárská (1:8).
33:24
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #91 Barbora Horáková bez asistence (1:7).
32:30
Sofie vyčapla horní růžek své branky, ale o pár vteřin později další volná hráčka před brankou domácích zavěšuje střelou ke vdálenější tyčce.
30:00
30:00
Po ospalé první třetině domácích  jsme sledovali vyrovnanější hru v třetině druhé, aspoň co se vstřelených branek týče. Zabere domácí družstvo a podaří se dotáhnout náskok Rtyně?
30:00
29:40
Hostující Brejtrová nyní napálila břevno branky Trýnohové.
29:23
Kutnohorské hráčky se těžce dobívají před branku hostí, oproti tomu Rtyni stačí pár přihrávěk.
27:31
Jiroudková Markéta zabránila další nebezpečné kombinaci Rtyně, před brankou domácích.
23:00
Domácí hráčky se stále snaží, ale nemohou si vypracovat zajímavou koncovku, většinou zasáhne florbalky hostí nebo blok.
20:50
Naštěstí pro domácí, po pěkné kombinaci nedokázaly hráčky Rtyně zakončit.
18:28
Situace dva na jednoho, domácí nedokázali usměrnit do branky. Navíc sledujeme ošetření kolene Barči Forštové a přejeme ať se brzy vrátí do zápasu.
17:10
Pěkný únik Natky Beranové i se zakončením, ale golmanka skvěle zakročila a drží svůj tým.
15:00
15:00
14:15
Domácí se tlačí před branku hostí a snaží se otřelovat. Avšak střely buď končí mimo tyče nebo čape gólmanka Rtyně.
11:00
Natka Trpišovská v poslední vteřince nastavila ramínko a chytila tak jasný gól Rtyně.
09:31
Holky z  Rtyně šikovně brání. Chytají rozehru domácích a blokují střely.
09:13
08:10
Hra se uklidňuje, sledujeme kombinace na florbalkách a snahu domácích vstřelit branku.
05:30
Domácí dostávají snadné branky, ale musíme pochválit bojovnost, kdy se stále snaží útočit a připravuje si šance na střely.
04:59
04:50
Hráčka Rtyně zachránila, takřka z brankové čáry gól. V zápětí vrychlém protiútoku Rtyně svoje vedenínavyšuje. Nešťastný gólpro domácí.
03:38
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dorota Vojtěchová, asistoval #4 Nikola Brejtrová (1:4).
03:00
Nedostatečný důraz před kutnohorskou brankou má za následe další gól hostí.
02:15
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #71 Kateřina Horáková, asistoval #88 Natali Luštincová (1:3).
01:46
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #16 Tereza Vitverová bez asistence (1:2).
01:30
Za první minutu jse toho viděli skutečně hodně. Při oslabení domácích se Natka dostala do úniku a svojí pověstnou kličkou zakončila první brankou zápasu. Ovšem v zápětí z volného úderu hosté skóre vyrovnali.
01:00
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #16 Tereza Vitverová, asistoval #4 Nikola Brejtrová (1:1).
00:46
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #75 Markéta Jiroudková (1:0).
00:17
Vyloučen hráč #32 Barbora Forštová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.