4:2
- : -
IBK Holice

IBK Holice - FBC LETOHRAD Orel Orlice B 10:5
15. Ondřej Kroutil, 20. Daniel Bořetický, 23. Jan Fišar, 26. Jakub Tlučhoř, 29. Adam Kovařík, 30. Ondřej Kroutil, 43. Daniel Bořetický, 44. Jan Fišar, 45. Ondřej Kroutil, 45. David Tylšar - 14. Jan Skalický, 17. Jan Skalický, 18. Lukáš Majvald, 41. Lukáš Majvald, 42. Štěpán Appl; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Neumann; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Dušek 11 - Ondřej Novotný 31; po třetinách: 1:1, 5:2, 4:2;
Komentář domácích Dědič Lukáš (Trenér):
Pomalý start do zápasu, trvalo nám, než jsme začali opět fungovat a začít hrát jako tým. Pak jsme začali soupeře trestat a kluci se vzchopili.
Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Appl Štěpán (Trenér):
V malém počtu jsme už druhý zápas odehráli lépe než první. ale bohužel na výhru to nestačilo. děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 21:6
45:00
44:48
Nádherný gól Davida Tylšara, který napálil míček přímo pod břevno a brankář neměl moc šancí na to tuhle bombu chytit.
44:47
Branku družstva IBK Holice vstřelil #80 David Tylšar, asistoval #24 Tomáš Číhař (10:5).
44:18
Míša Dušek si na završení dnešního skvělého výkonu připisuje asistenci.
44:17
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #1 Michal Dušek (9:5).
43:55
Krásný zákrok Míší Duška.
43:14
Krásná akce Holic, končí za zády brankáře Letohradu.
43:13
Branku družstva IBK Holice vstřelil #82 Jan Fišar, asistoval #19 Adam Kovařík (8:5).
42:11
Branku družstva IBK Holice vstřelil #5 Daniel Bořetický bez asistence (7:5).
41:46
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #88 Štěpán Appl, asistoval #13 Jan Skalický (6:5).
41:06
Tylšar se ocitl sám před prázdnou bránou, vystřelil, ale brankář Letohradu předvedl neskutečný zákrok a vychytal tuhle jasnou gólovku.
40:24
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #96 Lukáš Majvald, asistoval #13 Jan Skalický (6:4).
40:18
Krásný zákrok brankáře Letohradu.
38:33
Holice krásně kombinují na své útočné polovině.
35:54
Schejbal právě napálil tyč.
34:51
Další přesilovka pro Holice, kterým tuto sezónu přesilovky moc nejdou. Uvidíme jak to bude tentokrát.
34:50
Vyloučen hráč #96 Lukáš Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za hra na zemi.
29:47
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #22 Tomáš Faltejsek (6:3).
29:47
Dnes nikým nezastavitelý Kroutil, přidává další branku.
28:39
Nádherná kombinace Krouťas a Kovy, takovéhle akce by sme chtěli vidět každý den.
28:38
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #34 Ondřej Kroutil (5:3).
26:20
Kroutil si právě pohrál s obranou soupeře a backhendem napálil tyč.
25:06
Tlůča si obkroužil bránu, na poprvé nic a z dorážky posílá svůj tým do vedení.
25:05
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř bez asistence (4:3).
23:50
Ani Letohradský brankář nezůstal pozadu a připisuje si krásný zákrok.
23:15
Krásný zákrok Míši Duška.
22:23
Krásná kombinace Čiko a Fík, to byla nádhera.
22:22
Branku družstva IBK Holice vstřelil #82 Jan Fišar, asistoval #24 Tomáš Číhař (3:3).
21:09
Šance pro Holice na vyrovnání stavu.
21:08
Vyloučen hráč #95 Jiří Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání.
19:38
Branku družstva IBK Holice vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #34 Ondřej Kroutil (2:3).
19:18
Holice budou mít šanci na reparát.
19:17
Vyloučen hráč #94 Josef Netušil družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za zvedání florbalky.
17:42
No... Holicím se teda oslabení zatím vůbec nedaří.
17:24
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #96 Lukáš Majvald, asistoval #85 Vojtěch Vychytil (1:3).
16:37
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #13 Jan Skalický, asistoval #95 Jiří Doleček (1:2).
16:03
Další přesilovka pro Holice.
16:02
Vyloučen hráč #88 Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za bránění ve hře.
14:33
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #5 Daniel Bořetický (1:1).
14:02
Kovařík přihrál na volného Tlučhoře a ten o kousek minul bránu.
13:10
12:09
Vyloučen hráč #88 Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání.
11:10
Vyloučen hráč #11 David Sušil družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
10:14
Kovařík si povodil celou obranou, následně si položil brankáře a přehodil branku.
09:14
Další výborný zákrok Míši Duška.
07:25
Kovařík teď našel před bránou skvěle postaveného Tylšara, který vystřelil a chyběl milimetr ke vstřelení branky.
05:12
Nádherný zákrok Míši Duška.
04:58
Po střele Letohradského hráče se rozvlnila siť, naštěstí jenom boční.
02:27
Ve hře jsou aktivnější Holice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice B:
00:00
Line-up domácích IBK Holice: brankář: Michal Dušek; hráči v poli: Michael Novák, David Sušil, Daniel Bořetický, Tomáš Faltejsek, Vojtěch Vlasák