0:3
4:2
- : -

TROOPERS Black - Florbal Hodonín 6:8
10. Dominik Štafa, 15. Dominik Štafa, 31. Ondřej Slívko, 33. Vojtěch Mičulka, 34. Dominik Štafa, 36. Ondřej Slívko - 5. Lukáš Kolínek, 10. Lukáš Kolínek, 13. Viktor Běloch, 25. Lukáš Kolínek, 29. Lukáš Kolínek, 30. Šimon Hanák, 35. Samuel Matula, 45. Šimon Hanák; rozhodčí: Vojtěch Lesák - Tomáš Slabý; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Šťastný ? - Alexander Koštial ?; po třetinách: 2:3, 0:3, 4:2;
45:00
44:56
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #99 Šimon Hanák, asistoval #8 Benjamin Buraj (6:8).
42:49
Timeout TROOPERS Black
35:16
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #14 Ondřej Slívko, asistoval #88 Dominik Štafa (6:7).
34:38
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #12 Samuel Matula, asistoval #8 Benjamin Buraj (5:7).
33:15
Timeout Florbal Hodonín
33:15
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #14 Ondřej Slívko (5:6).
32:41
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #22 Vojtěch Mičulka, asistoval #25 Dominik Kučera (4:6).
30:32
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #14 Ondřej Slívko bez asistence (3:6).
30:00
30:00
29:48
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #99 Šimon Hanák, asistoval #12 Samuel Matula (2:6).
28:44
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek bez asistence (2:5).
24:04
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek bez asistence (2:4).
17:24
Vyloučen hráč #14 Ondřej Slívko družstva TROOPERS Black na 2 minuty za sekání.
15:42
Vyloučen hráč #99 Šimon Hanák družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:34
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #39 Adam Zuščák (2:3).
12:51
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #11 Viktor Běloch, asistoval #12 Samuel Matula (1:3).
09:57
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #88 Dominik Štafa bez asistence (1:2).
09:33
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #68 Tomáš Vrbík (0:2).
04:36
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #55 Pavel Vrbík (0:1).
03:05
Vyloučen hráč #55 Matyáš Svozil družstva TROOPERS Black na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Lesák a Tomáš Slabý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Hodonín:
00:00
Line-up domácích TROOPERS Black: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: Matyáš Svozil, Karolína Gabrhelová, Jakub Táborský, Dominik Štafa, Daniel Tretera