0:3
- : -
TROOPERS

TROOPERS - DDQ Florbal Chomutov 2:4
16. Marek Jedlička, 36. Daniel Budík - 26. Petr Linc, 42. Petr Linc, 43. Jakub Štěrba, 53. Petr Linc; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 197; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 10 - Matěj Chabr 19; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:3;
Komentář domácích:
Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Markem Jedličkou a trenérem Petrem Jeskim: https://youtu.be/yl0so9RcekQ
Komentář hostů:
Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Petrem Lincem a trenérem Martinem Bocianem: https://youtu.be/Wt9CqjPEzKY
60:00
Střely ve 3. části: 6:6
60:00
59:45
Vyloučen hráč #12 Jiří Koutný družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:46
Vyloučen hráč #55 Martin Fajt družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
54:46
Šance na srovnání stavu utkání komplikuje dvojminutové vyloučení domácího hráče Martina Fajta
52:56
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #86 Ondřej Halej (2:4).
52:56
Tým Chomutova odskakuje na dvojgólové vedení, uvidíme jak na to zareaguje domácí tým, který potřebuje snížit
42:54
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #86 Ondřej Halej (2:3).
42:00
Chomutovu se podařilo ve druhé minutě zatlačit na domácí tým a vytvořili si několik šancí, které proměňují
41:55
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc bez asistence (2:2).
40:26
Rozhodčí neuznal gól Chomutova z důvodu posunutí brány
40:00
40:00
Probíhá přestávková soutěž o klubový merch TROOPERS. Těmto fanouškům se podařilo nejlíp trefit výsledek zápasu po druhé třetině (Matěj Zahradník, Jiří Drahný a Radek Mičulka). Gratulujeme!
40:00
Střely ve 2. části: 10:5
40:00
39:59
Druhá třetina nabídla víc šancí a zajímavých momentů. Domácím se podařilo ohrozit brankaře 10x, hosté ohrozili brankáře Bartka 5x.
38:52
Domácí hrají v plném počtu, fandí celá hala
37:12
Domácí tým se podruhé musí obránit v oslabení
36:54
Vyloučen hráč #12 Jiří Koutný družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
35:38
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #12 Jiří Koutný (2:1).
35:00
Dnešímu utkání přihlíží fantastických 182 diváků
33:15
Domácí tým je v této fázy mnohem aktivnější, uvidíme jestli z toho dokáže vytěžit důležitý gól
27:05
Vyloučen hráč #21 Daniel Budík družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
25:28
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Jakub Štěrba (1:1).
25:28
V páté minutě po zvýšené aktivitě Chomutova, hosté srovnávají výsledek na 1:1. Díváci se navzájem hecují ve fandění
25:08
Brankář Kryštof Bartek chytá samostatní nájez hráče Chomutova
23:14
Teď na opační straně Trávníček 2x zakončoval na brankáře Chomutova, druhá třetina asi přinese víc gólů na obou stranách
22:33
Divákům TROOPERS se ulevilo, brankář Bartek chytl tečovaný míček na brankovní čáře ...
20:00
20:00
Máme za sebou první třetinu, která byla ve znamení opatrnosti a poctivého dodržování obrany. Děkujeme také divákům za slušné povzbuzování a jsme moc rádi, že máme plnou halu. Uvidíme jaký bude další průběh zápasu.
20:00
Střely v 1. části: 5:3
20:00
15:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Marek Jedlička, asistoval #27 Petr Kadlec (1:0).
15:46
První gól domácích střílí Marek Jedlička po dlouhém výběhu od mantinelu a střele tahem
13:15
Krásná akce Kadlece a Knotka, ktorý netrefuje odkrytou bránu
10:00
Polovina první třetiny gól nepřinesla, oba celky poctivě brání a nepouší soupeře do vyložených šancí
06:45
Teď šance na straně Chomutova, golman Bartek naštěstí chytá
06:02
Jedlička nebezpečnou střelou ohrozil branku Chomutova, brankář je pozorní a míček vyrazil nohou
02:00
Domácí tým TROOPERS je zatím aktivnější, podařilo se mů nekolikrát vystřelit na bránu, zatím ale Chomutov všechno blokuje
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů DDQ Florbal Chomutov: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Kellermann, Jakub Štěrba, Petr Linc, Ondřej Halej
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Tomáš Pavla, Marek Jedlička, Petr Kadlec, Ondřej Trávníček, Jiří Knotek
00:00
Zdravíme všechny diváky na online zápisu 1. ligy mužů. Čeká nás zde napínavý a důležitý zápas pro oba celky. Kto ho vyhraje?