0:4
1:4
- : -

Florbal Primátor Náchod B - Sokol Předměřice n/L 2:14
10. Petr Hencl, 38. Petr Hencl - 3. Lukáš Michalička, 5. František Krtička, 7. Lukáš Michalička, 9. Kryštof Horálek, 10. Vojtěch Jošt, 13. Max Bondy, 17. Max Bondy, 24. Vojtěch Stejskal, 29. Filip Peremský, 30. Lukáš Michalička, 31. Ondřej Podloucký, 31. Filip Peremský, 33. Šimon Zemánek, 33. Kryštof Horálek; rozhodčí: Jiří Vaňous - Lukáš Picek; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Josef Rychtera 18 - Lukáš Volf 13; po třetinách: 1:6, 0:4, 1:4;
Komentář domácích:
Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů:
Utkání bylo zcela v naší režiji i když soupeř statečně vzdoroval.
41:18
Vyloučen hráč #55 Lukáš Venclík družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #21 Petr Hencl, asistoval #33 Jakub Kratochvíl (2:14).
33:42
Vyloučen hráč #11 Vojtěch Stejskal družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za špatné střídání.
32:30
Timeout Florbal Primátor Náchod B
32:30
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #31 Kryštof Horálek bez asistence (1:14).
32:22
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #20 Šimon Zemánek, asistoval #9 Lukáš Michalička (1:13).
30:38
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #21 Filip Peremský, asistoval #3 Ondřej Podloucký (1:12).
30:24
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #3 Ondřej Podloucký, asistoval #22 František Švehla (1:11).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:9
30:00
29:15
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #9 Lukáš Michalička, asistoval #20 Šimon Zemánek (1:10).
28:01
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #21 Filip Peremský, asistoval #9 Lukáš Michalička (1:9).
25:48
Vyloučen hráč #9 Lukáš Michalička družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost.
24:11
Vyloučen hráč #11 Vojtěch Stejskal družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost.
24:11
Vyloučen hráč #33 Jakub Kratochvíl družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hrubost.
23:37
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #11 Vojtěch Stejskal, asistoval #77 František Krtička (1:8).
20:29
Vyloučen hráč #11 Vojtěch Stejskal družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
16:32
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #28 Max Bondy, asistoval #20 Šimon Zemánek (1:7).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:11
15:00
12:41
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #28 Max Bondy, asistoval #87 Vojtěch Jošt (1:6).
09:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #21 Petr Hencl, asistoval #55 Lukáš Venclík (1:5).
09:24
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #87 Vojtěch Jošt z trestného střílení (0:5).
08:12
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #31 Kryštof Horálek, asistoval #77 František Krtička (0:4).
06:47
04:26
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #77 František Krtička, asistoval #78 Jakub Střelka (0:2).