1:1
1:1
- : -

Finance Novák FBK Jičín B - FBŠ Všestary B 4:4
2. Vojtěch Plecháč, 12. Tomáš Ouhrabka, 28. Tomáš Houška, 42. Tomáš Ouhrabka - 4. Jan Kubec, 8. Jan Lankaš, 22. Michael Voltr, 37. Ondřej Bureš; rozhodčí: Filip Neumann - Petr Drahoňovský; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Kraušner 31 - Vojtěch Kuča 12; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:12
45:00
44:17
Timeout Finance Novák FBK Jičín B
44:17
Vyloučen hráč #9 Martin Petrgál družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za sekání.
41:55
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka bez asistence (4:4).
40:45
Vyloučen hráč #33 Michael Voltr družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za hra rukou.
36:14
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #66 Ondřej Bureš, asistoval #6 Jan Kubec (3:4).
30:55
Vyloučen hráč #2 Tomáš Houška družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:13
30:00
28:44
Vyloučen hráč #6 Jan Kubec družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání.
27:54
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #9 Martin Petrgál (3:3).
21:35
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #33 Michael Voltr, asistoval #47 František Voltr (2:3).
18:43
Vyloučen hráč #77 Marek Badzo družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za hra bez florbalky.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:10
15:00
11:38
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #9 Martin Petrgál (2:2).
07:57
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #81 Jan Lankaš, asistoval #33 Michael Voltr (1:2).
03:27
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #6 Jan Kubec, asistoval #95 Rudolf Klouček (1:1).
01:41
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #31 Vojtěch Plecháč bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Petr Drahoňovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary B: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: František Voltr, Ondřej Bureš, Jan Diviš, Jan Lankaš, Kryštof Holeček