2:4
1:0
- : -

Aligators U16 - Bulldogs Brno Orange 3:5
18. Šimon Grega, 28. Petr Kučera, 45. Adam Zouhar - 13. Jakub Poláček, 19. Jakub Poláček, 26. Štěpán Zhoř, 26. Matěj Hél, 29. Nicolas Veselý; rozhodčí: Tomáš Kašík - Petr Vystrčil; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Zdeněk Korec ? - Jakub Heralecký -3; po třetinách: 0:1, 2:4, 1:0;
45:00
44:17
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #11 Adam Zouhar, asistoval #66 Marek Lokaj (3:5).
43:35
Vyloučen hráč #22 Tadeáš Hanyk družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:08
Vyloučen hráč #23 Šimon Grega družstva Aligators U16 na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:49
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #67 Nicolas Veselý, asistoval #43 Jakub Zachoval (2:5).
27:04
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #10 Petr Kučera, asistoval #23 Šimon Grega (2:4).
25:40
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #9 Matěj Hél, asistoval #99 Jiří Baborovský (1:4).
25:14
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #77 Štěpán Zhoř bez asistence (1:3).
24:19
Vyloučen hráč #11 Adam Zouhar družstva Aligators U16 na 2 minuty za hrubost.
18:11
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #18 Jakub Poláček bez asistence (1:2).
17:41
Branku družstva Aligators U16 vstřelil #23 Šimon Grega, asistoval #67 Tomáš Soják (1:1).
15:00
15:00
12:59
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #18 Jakub Poláček, asistoval #85 Adam Ištvan (0:1).
05:41
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kašík a Petr Vystrčil.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno Orange: brankář: Jakub Heralecký; hráči v poli: David Blaha, Štěpán Zhoř, Adam Ištvan, Jakub Poláček, Jan Baláč