1:1
0:0
- : -

FBC Slavia Praha-červení - Viking TJ Kobylisy B 1:2pn
12. Daniel Všianský - 12. Kryštof Pojman, N Adam Surovčík; rozhodčí: Martin France - Matěj Šturma; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Diana Nafariehová ? - Oskar Kosour ?; po třetinách: 1:1, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha-červení hráč #28 Ondřej Všianský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy B hráč #93 Kryštof Pojman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha-červení hráč #3 Dominic Kalát , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy B hráč #28 Adam Surovčík a vstřelil rozhodující gól (1:2).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha-červení hráč #45 Vojtěch Klement , ale gól nevstřelil.
11:43
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #93 Kryštof Pojman, asistoval #88 Vojtěch Šípek (1:1).
11:01
Branku družstva FBC Slavia Praha-červení vstřelil #17 Daniel Všianský, asistoval #87 Antonín Čermák (1:0).
07:06
Trestné střílení družstva Viking TJ Kobylisy B neproměnil #93 Kryštof Pojman.
02:08
Vyloučen hráč #14 Štěpán Daneš družstva FBC Slavia Praha-červení na 2 minuty za špatné střídání.