1:2
1:3
- : -

Klub SPV Pardubice B - FbK Orlicko-Třebovsko B 4:7
3. Štěpán Sochor, 10. Tomáš Sisr, 29. Štěpán Sochor, 36. Jan Novák - 3. Tomáš Tőlg, 12. Václav Vondráček, 20. Ondřej Zölfl, 30. Tadeáš Vaněk, 32. Tomáš Tőlg, 33. Tadeáš Vaněk, 40. Tadeáš Vaněk; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Martin Halousek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: David Nedoma 13 - Marek Koukal 12; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:3;
45:00
Střely ve 3. části: 6:6
45:00
40:05
posledních pár minut tohoto utkání a hráči SPV PARDUBICE a zkoušej nějak udělat tlak na OT aby vyhrotily tohle utkání
39:44
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #93 Jan Machatý (4:7).
39:05
Timeout Klub SPV Pardubice B
35:41
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #14 Jan Novák, asistoval #15 Jan Růžička (4:6).
32:59
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #4 Martin Rybka (3:6).
31:46
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #87 Tomáš Tőlg bez asistence (3:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:6
30:00
29:25
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #29 Tadeáš Vaněk bez asistence (3:4).
28:21
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #91 Štěpán Sochor, asistoval #12 Roman Kábele (3:3).
20:10
oba dva celky hrajou krasný florbal.
19:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #81 Ondřej Zölfl, asistoval #87 Tomáš Tőlg (2:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:8
15:00
11:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #92 Václav Vondráček, asistoval #93 Jan Machatý (2:2).
09:00
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #86 Tomáš Sisr bez asistence (2:1).
08:32
Vyloučen hráč #24 Adam Rambousek družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za bránění ve hře.