1:1
1:2
- : -

FbC Red Dragons Hořovice Arrax - OLYMP FLORBAL Herkules 2:3
8. Antonín Kaprhál, 17. Vít Hofman - 12. Adam Králík, 23. Filip Procházka, 26. Filip Procházka; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Radim Vlasák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Rašovský ?, Dominik Rašovský ? - Prokop Štěch ?, Prokop Štěch ?; po třetinách: 1:1, 1:2;
26:00
25:44
Branku družstva OLYMP FLORBAL Herkules vstřelil #88 Filip Procházka, asistoval #97 Šimon Březina (2:3).
25:34
Vyloučen hráč #13 Antonín Kaprhál družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax na 2 minuty za bránění ve hře.
22:58
16:09
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #21 Vít Hofman, asistoval #13 Antonín Kaprhál (2:1).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Dominik Rašovský družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #22 Prokop Štěch družstva OLYMP FLORBAL Herkules
13:00
13:00
12:59
Vyloučen hráč #13 Antonín Kaprhál družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax na 2 minuty za sekání.
11:00
Branku družstva OLYMP FLORBAL Herkules vstřelil #70 Adam Králík, asistoval #18 Nicolas Flosman (1:1).
07:15
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #13 Antonín Kaprhál, asistoval #52 Vítězslav Šmid (1:0).