1:0
2:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Gorily Plzeň 5:3
1. Vojtěch Petráň, 13. Marek Navrátil, 17. Adam Sláma, 40. Marek Navrátil, 43. Jindřich Lego - 6. Filip Čech, 42. Nicolas Bolan, 45. Nicolas Bolan; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 4 + Adam Zán OS:1 + Josef Sekyra 4; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 22 - Filip Černý 33; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:2;
Komentář domácích Matoulek Tomáš (Trenér):
Série, která nás prověřila více než jsme se domnívali. Gorily z našeho pohledu udělaly větší progres od posledního turnaje než za uplynulou část sezony nebo jen zařadily vyšší výkonnostní stupeň. Klobouk dolů.
Došlo i na prověření naší mentální stránky. V té jsme většinu času dokázali ustát fyzicky tvrdou hru soupeře.
Klukům díky za tuto sérii! Těšíme se na MČR, ať bude kde bude!
DSRaD
Komentář hostů Surák Matěj (Trenér):
Chodov zaslouženě postupuje, je pořád o krůček dál. Ale výkon našich kluků byl naprosto 100%, jsem na ně pyšnej. Odvedli jsme kus práce a i přes obrovskou marodku, jsme hráli florbal s top týmy ČR. Zase to ukázalo, že s mládeží pracovat umíme, a je to pro nás závazek, se klukům dále věnovat. Děkuji všem rodičům za fandění a podprou. My nekončíme, tohle nás zas o kus posune. GO-RI-LY
45:00
Střely ve 3. části: 12:9
45:00
44:01
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan, asistoval #94 Lukáš Fischer (5:3).
43:40
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #7 Vojtěch Procházka.
42:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Jindřich Lego bez asistence (5:2).
42:54
Vyloučen hráč #47 Adam Zán družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV - osobní trest.
42:54
Vyloučen hráč #47 Adam Zán družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
41:55
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan bez asistence (4:2).
41:44
Timeout FBŠ Gorily Plzeň
39:10
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
39:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #7 Vojtěch Procházka (4:1).
37:45
Vyloučen hráč #87 Josef Sekyra družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2+2 minuty za nedovolené vrážení.
36:48
Sekyra nevyužil nabídnutý míček, stříli vysoko vedle.
33:34
Vyloučen hráč #38 Denis Kalivoda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
32:08
Chodov nasazuje 4. útok který se s chutí pouští do bránící plzně, na které je už vidět únava.
29:16
Navrátil v pravém rohu dostává naloženo zezado do stehna, hra je na chvíli přerušena.
26:32
Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
25:19
Štafeta na 2x40 metrů: Petráň přesporintoval s míčkem celé hřiště, na brankovišti převzal míček Bolan a přesprintoval za Fridrichovu bránu, kde ho zastavil Borek.
23:12
Fialka měl prázdnou bránu, Černý se stihl přesunout.
21:47
Fialka se zamotal do Čecha, Plzeň má výhodu.
19:48
Gorily drží balon a snaží se najít skulinu v chodovské obraně, Modrý blok je neprůstřelný.
18:19
Vyloučen hráč #88 Marek Navrátil družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #47 Adam Zán (3:1).
16:04
Plzeň tlačila kolem chodovské brány, Zán udělal prostor pro Slámův break.

15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:6
15:00
12:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #47 Adam Zán (2:1).
12:49
Na samém konci oslabení se Zán s Navrátilem utrhlil Plzeňské přesile a zvyšují chodovské skóre.

12:31
Čech zkokusší střelu, Fridrich pravou nohou vyráží.
10:49
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:49
Procházka poslal Sekyru na lavičku hostí hlavou dolů. Domácí budou bránit ve čtyřech.
05:01
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech, asistoval #75 Lukáš Čech (1:1).
05:01
Gorily využili break Čech na Čecha a vyrovnávají.
04:23
Čech střílí nad.
00:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #53 Matyáš Borek (1:0).
00:40
Borek našel Petráně, ten otvírá skóre celkem snadno.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Josef Sekyra, Lukáš Čech, Filip Čech, Lukáš Fischer, Adam Čech
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Vojtěch Petráň, Matěj Kulhavý, Matyáš Borek, Matěj Bezpalec, Vojtěch Procházka