1:2
1:0
0:1

Prague Tigers Nehvizdy - K1 Florbal Židenice 3:4p
3. Karolína Chvátalová, 22. Nikola Bursová, 44. Petra Šebestová - 11. Veronika Králová, 24. Monika Zimolová, 31. Natálie Janečková, 66. Petra Bílá; rozhodčí: Jan Sysel - Štěpán Weber; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 75; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 17 - Alena Večeřová 17; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:0, 0:1;
Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér):
Dnes to byl výkon hodný této série. Úplně jsme za noc překopali herní systém a to jak v útoku a obraně, díky holkám za to, že přijaly a věřily. Nakonec rozhodla drobnost a situace na malém brankovišti. Asi to celkově doceníme později, teď to bolí a pár dnů bude.
Komentář hostů Starý Jiří (Trenér):
Dnes velmi těžký zápas, soupeř hrál výrazně lépe než včera. Od nás poctivý koncentrovaný výkon po celých 60 min. Paly off se vším všudy, kdy jsme se museli vypořádat s nepříznivým vývojem a v prodloužení jsme to urvaly. Finále je naše!
70:00
Střely v prodloužení: 1:2
65:34
65:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #39 Martina Indrová (3:4).
64:40
Horáková stíhaná dvěma soupeřkami se přes celé hřiště dostala až ke střele...mimo
64:00
Všechny hráčky teď sprintují tam a zpátky, termpo celého zápasu pokračuje i v prodloužení. Ztím žádná nebezpečná šance
59:36
Vypadá to, že v Nehvizdech uvídíme prodloužení..
57:25
Mrázková fotbalově odvrací střelu
56:42
Závěr třetí třetiny je opravdu dramatický, a hrozně emotivní. Hráčky si nedávají nic zadarmo
52:00
Horáková oklamala všechny protihráčky a utekla až na útočnou polovinu. Kombinaci s Křížkovou a Mrázkovou ale obránkyně Brna odhadly.
51:21
Balonek proletěl kolem Pilšákové brankovištěm
49:15
Viděli jsme pár akcí na obou stranách, hra se rychle přelévá, hráčky jsou aktivní a začíná to být drama
47:57
Bursovou ve výběhu sevřely tři soupeřky
47:20
Fuchsová zpracovala výhoz Pilšákové a vrací balonek před branku Tigers.
46:45
Hamerníková posouvá zpátky na Šebestovou, ta střílí z půlky
44:40
Hamerníková chtěla využít špatné rozehrávky hostů, Večeřová ale pozorná.
43:00
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová bez asistence (3:3).
43:00
Šebestová uloupila balonek soupeřce u manťáku, udělala 15 rychlých kroků a přihrála golmance hostí mezi nohy!!
41:25
Šebestová pálí od mantinelu Večeřová chytá vestoje
40:40
Tigers se snaží dotlačit balonek do sítě zuby nehty, břevno, golmanka, obránkyně, dorážka.......a nebyl to gól
40:00
40:00
Úvodní buly třetí části neproběhlo a Tigers hrají.
40:00
Střely ve 2. části: 6:6
40:00
39:30
Tigers znovu končí třetinu v početní převaze. Povede se jim toho využít?
39:15
Vyloučen hráč #46 Monika Jahodová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
39:00
Maťkak vyhazuje, Steinbachová mezi nohama proťukává na nabíhající Mrázkovou, ta zakončuje do golmanky
38:35
Tigers se teď těžko dostávají na balonek,
35:45
Nebezpečná šance hostů, brněnský hráčka promáhla před odkrytou brankou.
34:46
Teď sledujeme hru nahoru dolů ve vysokém tempu
34:00
Lamblová využila důraz u mantinelu a Tygřice se snaží přesunout na útočnou polovinu.
32:56
Brněnské hráčky jakoby chytily druhou mízu a pár minut si držely tlak
30:39
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #6 Petra Bílá (2:3).
30:39
Židenice využily i druhou přesilovku a dostávají se do vedení
30:12
Horáková na zabíhající Poštovou, které se nepovedlo přelstit golmanku hostí.
29:40
Pilšáková má za sebou několik zákroků a uvidíme další přesilovku Źidenic
29:31
Vyloučen hráč #16 Tereza Plánková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za blokování florbalky.
26:45
Ani druhá přesilovka domácích nepřinesla gólovou šanci
24:19
Vyloučen hráč #20 Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
23:42
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #29 Monika Zimolová, asistoval #39 Martina Indrová (2:2).
23:42
Zimolová po standartce šla do výběhu a trefuje branku domácích.
22:40
Pilšáková se chytila dovlastní sítě...ufff, už jsme si myleli, že síťku rozvlnil balonek
21:10
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #10 Nikola Hamerníková (2:1).
21:10
Bursová pěkným squashovým úderem dostává Tigers do vedení!
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro Tigers, kteří mají posledních pár vteřin přesilovky
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:5
20:00
19:50
Pár střel ze všech stran nakonec Horáková z úhlu trefuje boční síťku.
18:35
Na závěr první třetinyuvidíme i první přesilovku Tigers.
18:33
Vyloučen hráč #28 Veronika Muselíková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:25
Lamblová střílí, Večeřová balonek s přehledem chytá
15:20
Mrázková chtěla prostrčit balonek na Steinbachovou, brněnská obránkyně to na poslední chvíli odpinkla
14:25
Nebezbečná hopkavá střela od mantinelu Pilšákovou nepřekvapila
13:55
Voštiarová pěkný obranný zákrok holí přilepenou k palubovce.
13:40
Dvořáková se snažila najít Chvátalovou, balonek nesouhlasil
12:00
Králová promáchla přihrávku od mantinelu na středu.
10:19
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Veronika Králová, asistoval #43 Jitka Drápalová (1:1).
10:19
Hamerníková si na trestné židli sotva poseděla a Židenice vyrovnávají skóre během první přesilovky této série
10:04
Vyloučen hráč #10 Nikola Hamerníková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za zvedání florbalky.