1:1
0:0
0:0

Kanonýři Kladno bílí - DDM Horní Počernice Orka 2:1pn
2. Tomáš Krchov, N Lukáš Fuchs - 8. Adam Kubín; rozhodčí: Vojtěch Řepa - Patrik Svoboda; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Džula ?, Vojtěch Kocar ? - Šimon Vacek ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice Orka hráč #28 Adam Kubín a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice Orka hráč #45 Martin Durda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice Orka hráč #14 Jaroslav Miladinović , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno bílí hráč #85 Lukáš Fuchs a vstřelil rozhodující gól (2:1).

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno bílí hráč #16 Jan Kabourek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno bílí hráč #39 František Skalický a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno bílí hráč #85 Lukáš Fuchs a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno bílí hráč #16 Jan Kabourek , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájena trestná střílení.
26:00
26:00
26:00
22:15
Vyloučen hráč #16 Jan Kabourek družstva Kanonýři Kladno bílí na 2 minuty za sekání.
17:41
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #3 Vojtěch Kocar družstva Kanonýři Kladno bílí
13:00
13:00
07:25
Branku družstva DDM Horní Počernice Orka vstřelil #28 Adam Kubín, asistoval #12 Oliver Voldřich (1:1).
02:38
Vyloučen hráč #28 Adam Kubín družstva DDM Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání.
01:10
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #68 Tomáš Krchov, asistoval #16 Jan Kabourek (1:0).