1:4
0:5
- : -

FBK Atlas Blansko - Hornets Brno ZŠ Horní 2:13
8. Vojtěch Navrátil, 16. Richard Jeřábek - 1. Adam Přikryl, 3. Ondřej Ondruš, 12. Patrik Neterder, 15. Ondřej Ondruš, 22. David Vojáček, 24. Adam Joukl, 27. Martin Vávra, 28. David Vojáček, 31. Adam Joukl, 35. Adam Přikryl, 36. Adam Joukl, 39. Patrik Neterder, 44. David Vojáček; rozhodčí: Martin Kohoutek - Filip Havlík; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Žabka -13 - Ondřej Dřínovský ?; po třetinách: 1:4, 1:4, 0:5;
45:00
45:00
Zápas končí. Hornets vyhráli jednoznačně 13:2. Od onlinu se loučí Ondra Foltýn.
44:53
Dostál si ještě sedm sekund před koncem užil leh na palubovce. Zvedl se ale bez problémů.
43:42
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 David Vojáček, asistoval #16 Adam Joukl (2:13).
43:42
Vojáček znovu propaluje bezmocného brankáře Blanska.
41:20
Horneti na čtyři dorážky nedokázali míček usměrnit za Žabku.
39:30
Blansko si vybudovalo hezkou šanci, Dřínovský ale jakožto zkušený golman věděl, jak postavit bránu, a blanenská střela končí na břevně.
38:19
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #9 Patrik Neterder, asistoval #16 Adam Joukl (2:12).
37:01
Vyloučen hráč #88 Jiří Šafránek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
37:01
Šafránek po opět zbytečném faulu trefil všechno kromě balonku a za tento zákrok si půjde odpočinout k nám.
36:30
Havlát schytal tvrdou ránu od Nechuty. Střídačka oslavuje jeho blok.
35:31
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #16 Adam Joukl, asistoval #64 Martin Vávra (2:11).
35:31
Vávra poprvé pouze do tyčky, jeho střelu zopakoval Joukl a mířil přesněji.
34:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #91 Adam Přikryl, asistoval #9 Patrik Neterder (2:10).
34:48
Přikryl doklepl Neterderovu střelu do brány. Neterder tím získává třetí bod a já, zapisovatel, prohrávám sázku o kofolu D:
32:50
Neterder po pár svých kličkách trefuje pouze rameno blanenského brankáře.
32:10
Blansko tlačí na bránu Hornets. Bez úspěchu.
30:41
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #16 Adam Joukl, asistoval #87 Ondřej Ondruš (2:9).
30:41
Joukl s Ondrušem perfektně zvládli přečíslení 2 na 1 a dávají další kousek do Žabkovi brány.
30:00
30:00
30:00
V této třetině už se nic nestane a stav je 8:2 pro Hornety.
28:21
Pařízek odmítl tuto tutovku a s ní i šanci objevit se na titulní stránce sportovní rubriky Blesku.
27:56
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 David Vojáček, asistoval #87 Ondřej Ondruš (2:8).
27:56
Jen o chvíli později ale Vojáček svoji chybu odčinil a Hornets vedou už 8:2.
27:32
Šafránek zblokoval střelu Blanska. Poslal Neterdera po mantinelu, ten umyl obránce, nahrál Vojáčkovi. Celou tuhle akci hráč A týmu Hornetů zamáslil.
26:34
Na hřišti již můžeme vidět Matěje Dostála. Bude se činit v prospěch Hornetů?
26:04
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Martin Vávra bez asistence (2:7).
26:04
Vávra si vybojoval míček u mantinelu a v brance vymetl všechny pavučiny. Nádhera!
25:40
Šafránek zkusil nahrávku na Joukla tzv. Do kuchyně. Golman ale kryje.
23:12
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #16 Adam Joukl, asistoval #88 Jiří Šafránek (2:6).
23:12
Joukl zvyšuje vedení Hornets už na 6:2!
21:02
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 David Vojáček, asistoval #88 Jiří Šafránek (2:5).
21:02
Vojáček po střele Šafránka doráží do odkryté klece Blanska. Hornets využívají přesilovku a berou si vedení 5:2.
20:10
Vyloučen hráč #11 Adam Kovařík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:10
Kovařík po podle rozhodčích zbytečném dohrání Gabriela bude již třetí host u nás vedle stolku.
19:18
Horneti si zámek vybudovali až v posledních dvaceti sekundách své početní výhody. Gól nikdo nevstřelil.
19:02
Hornetům se přesilovka taky nedaří. Muller se po individuální akci dostal dokonce až k zakončení.
17:31
Vyloučen hráč #98 Richard Jeřábek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
17:31
Jeřábek po ostrém zákroku na Pařízka, kterého doslova složil u mantinelu, bude dalším hostem u nás po Přikrylovi.
17:20
Havlát statečně bojuje o míček vepředu.
17:08
Blansko svoji přesilovku zatím nezúročilo. Jeřábek netrefuje bránu.
15:48
Vyloučen hráč #91 Adam Přikryl družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra bez florbalky.
15:48
Přikryl si po své pouti na hřišti bez hole půjde odpočinout na 2 minuty na trestnou lavici.
15:17
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #11 Adam Kovařík (2:4).
15:17
Jeřábek z osy propaluje Dřínovského a Blansko tak odpovídá na vývoj první třetiny.
15:00
15:00
14:58
Vávra ještě dostal nahrávku přes osu od Přikryla. Střela mu ale nesedla a dal to náležitě najevo.
14:42
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #87 Ondřej Ondruš, asistoval #64 Martin Vávra (1:4).
14:42
Ondruš si po pasu Vávry připisuje další gól.
14:02
Neterder motá, motá, motá a ztrácí balón,
13:52
Joukl opět pouze do brankáře.
13:23
Nahození Neterdera Joukl sklepl pouze do Blanenského gólmana.
13:02
Jeřábek zachytil Pařízkovu přihrávku a může tak pádit do přečíslení. Pařez se ale nenechal a svoji chybu zahasil.
11:20
Kovařík netrefil tuhle crossovou přihrávku tak, jak by chtěl a branka Dřínovského tak zůstala neohrožena.
11:08
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #9 Patrik Neterder, asistoval #87 Ondřej Ondruš (1:3).
11:08
Neterder po krásné individuální akci trefuje na vzdálenější.
10:13
Havlát se dostal k dorážce střely z Vávrové čepele, Žabka ale bezpečně chytá.
09:23
Vávra z ostrého úhlu pouze do hrudi Žabky.
09:02
Ondruš těsně nad. Trefujeme zařízení!
08:37
Dřínovský polapil nebezpečnou přihrávku přes brankoviště.
07:13
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #18 Vojtěch Navrátil, asistoval #60 Jakub Müller (1:2).
07:13
Muller po obhazovačce na Joukla namazal Navrátilovi do prázdné.
06:40
Šafránek zvolil riskantní přihrávku na střed, kterou Ondruš nedokázal zpracovat. Poslal tak Blansko do velké šance.
06:17
Přikryl pouze do masky Žabka.
04:48
Trávník zajistil berušku Blanenskému bloku.
03:41
Navrátil lehce nad.
02:08
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #87 Ondřej Ondruš, asistoval #9 Patrik Neterder (0:2).
02:08
Prosadil se i kapitán Ondra Ondruš! Hornets si berou dvougólové vedení.
00:36
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #91 Adam Přikryl, asistoval #87 Ondřej Ondruš (0:1).
00:36
Rychlý gól Hornets zajišťuje Přikryl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kohoutek a Filip Havlík.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Ondřej Dřínovský; hráči v poli: David Vojáček, Ondřej Ondruš, Patrik Neterder, Adam Joukl, Jiří Šafránek
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Žabka;
00:00
Vítáme vás na utkání 2. ligy juniorů. Postaví se proti sobě celky Hornets Brno a FBK Atlas Blansko.