1:2
2:1
1:0

Panthers Praha - MITEL Florbalová akademie MB 4:3p
27. Kristýna Gocová, 51. Jana Pavlicová, 59. Agáta Saffertová, 65. Agáta Saffertová - 22. Michaela Bauerová, 36. Klára Mečířová, 45. Daniela Švejdová; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Tea Mažáryová 30 - Eva Klementová 15; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:1, 1:0;
70:00
Střely v prodloužení: 1:2
64:55
64:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová bez asistence (4:3).
58:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #88 Jana Pavlicová (3:3).
58:46
A. Saffertová vyrovnává stav utkání!
51:55
Miklíková netrefuje úplně odkrytou bránu.
50:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #53 Agáta Saffertová (2:3).
50:03
Další využitá přesilovka v tomto utkání, čeká nás ještě velké drama.
48:06
Timeout Panthers Praha
48:06
Vyloučen hráč #96 Veronika Zittová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
48:06
Rozhodčí doprovází Zittovou na trestnou lavici se slovy "na tohle si nezvykej, tady tě přijela pískat kvalita a tohle dělat nebudeš."
44:48
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #96 Veronika Zittová (1:3).
44:48
A máme tady první využitou přesilovku v utkání. Hosté se dostávají do dvoubrankového náskoku.
44:21
Rozhodčí přávě neuznali hostujícím gól, jednalo se o branku nohou.
42:52
Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:17
A do hry se už dostává třetí lajna domácích, tak dělá dnešní utání zajímavé.
36:10
Vyloučen hráč #19 Nela Havlíková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky.
36:10
Domácí čeká další přesilová hra v tomto utkání.
35:11
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #13 Klára Mečířová, asistoval #19 Nela Havlíková (1:2).
35:11
Mečířová nabrala obrovskou rychlost a svojí střelou pod horní tyčku mění stav na tabuli.
34:58
Domácí nevyužívají přesilovou hru.
33:47
Raková trefuje tyčku.
32:58
Vyloučen hráč #93 Adéla Kubíková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
28:34
Obrovský tlak při vlastním oslabení předvádějí domácí hráčky.
27:31
Vyloučen hráč #16 Aneta Rozehnalová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
26:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Kristýna Gocová, asistoval #53 Agáta Saffertová (1:1).
26:52
Gocová z výběhu srovnává stav utkání.
21:09
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #93 Adéla Kubíková (0:1).
20:39
Mažáryová opět fantastická, tentrokrát proti Mečířové.
20:01
Zahajovací buly druhé části opět úspěšnější hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:11
20:00
19:10
Faťunová pálí, ale Klementová připravená.
17:25
Zubová chybuje na mantinelu, naštěstí pro domácí Bauerová pálí mimo.
16:24
Mažáryová vytáhla fantastický zákrok.
14:40
Zittová zkouší střílet z úhlu, ale Mažáryová si to pokryla.
11:10
Zubová předvedla parádní zrychlení a zamezila tak šanci hostů.
08:48
Parádní křížení mezi Gocovou a Saffertovou.
07:22
Staňková byla dobře rozběhnutá, ale míček zapomněla někde za půlkou.
02:24
Hra je zatím velice opatrná a více střel měl hostující tým.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů MITEL Florbalová akademie MB: hráči v poli: Klára Hukalová, Lucie Seifertová, Barbora Doležálková, Klára Mečířová, Ivana Miklíková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Tea Mažáryová; hráči v poli: Monika Zikmundová, Veronika Raková, Agáta Saffertová, Kristýna Gocová, Jana Pavlicová
00:00
Dámy a pánové, vítám Vás u 5. zápasu Play-down Extraligy žen. Tento zápas může být pro tuto sérii rozhodujíci. Začínáme již za 20 minut v základní škole v Rudné.