K1 Florbal Židenice B - TJ Znojmo LAUFEN CZ B 4:5pn
branky:
7. Aneta Kubištová, 8. Kristýna Zelníčková, 10. Eliška Jégrová, 38. Eva Filipová - 16. Petra Mikešová, 21. Nela Houšťová, 25. Marta Chi Tarczyńska, 28. Kamila Bedáňová, N Petra Václavková; rozhodčí: Adam Petřivalský - Lukáš Krajčovič; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marie Lopourová ? - Eva Švestková ?; po třetinách: 3:0, 0:3, 1:1;
Ukončena trestná střílení.
Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice B hráč #4 Kristýna Zelníčková , ale gól nevstřelil.
Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B hráč #20 Nela Houšťová , ale gól nevstřelil.
Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice B hráč #17 Aneta Kubištová , ale gól nevstřelil.
Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B hráč #21 Petra Václavková a vstřelil rozhodující gól (4:5).
Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice B hráč #33 Lucie Šamánková a vstřelil gól.
Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B hráč #28 Hana Kovářová a vstřelil gól.
39:00
Zahájena trestná střílení.
37:51
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ B
37:51
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #39 Eva Filipová, asistoval #43 Jitka Drápalová (4:4).
27:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #18 Kamila Bedáňová, asistoval #21 Petra Václavková (3:4).
24:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #7 Marta Chi Tarczyńska, asistoval #16 Marie Kacetlová (3:3).
20:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #44 Julie Bloudíčková (3:2).
15:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #81 Petra Mikešová, asistoval #18 Kamila Bedáňová (3:1).
09:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #93 Eliška Jégrová bez asistence (3:0).
07:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #4 Kristýna Zelníčková, asistoval #43 Jitka Drápalová (2:0).
06:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #17 Aneta Kubištová, asistoval #39 Eva Filipová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Petřivalský a Lukáš Krajčovič.
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ B:
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice B: