3:1
5:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB White - FBC Draci Říčany B 11:1
8. Štěpán Michalec, 8. Christian Bagdaň, 10. Štěpán Michalec, 19. Lukáš Orálek, 19. Štěpán Šenekl, 20. Daniel Stuchlík, 25. Ondřej Honc, 26. Lukáš Orálek, 28. Štěpán Michalec, 30. Matouš Vítek, 30. Pavel Šlejhar - 14. Sebastián Juřík; rozhodčí: Ondřej Černý - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Zíta -1 - Robin Vazač ?; po třetinách: 3:0, 3:1, 5:0;
36:00
32:01
Vyloučen hráč #13 Denis Josef Horák družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za špatné střídání.
29:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #34 Pavel Šlejhar bez asistence (11:1).
29:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #14 Matouš Vítek, asistoval #89 Matyáš Vítů (10:1).
27:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #87 Štěpán Michalec, asistoval #22 Štěpán Šenekl (9:1).
25:51
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #88 Lukáš Orálek, asistoval #27 Filip Repš (8:1).
24:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #64 Ondřej Honc, asistoval #22 Štěpán Šenekl (7:1).
24:00
24:00
19:07
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #70 Daniel Stuchlík, asistoval #13 Denis Josef Horák (6:1).
18:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #22 Štěpán Šenekl, asistoval #18 Ondřej Petrák (5:1).
18:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #88 Lukáš Orálek, asistoval #48 Christian Bagdaň (4:1).
13:37
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil #95 Sebastián Juřík, asistoval #92 Daniel Gončar (3:1).
12:00
12:00
09:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #87 Štěpán Michalec, asistoval #48 Christian Bagdaň (3:0).
07:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #48 Christian Bagdaň bez asistence (2:0).
07:00
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #87 Štěpán Michalec, asistoval #80 Jáchym Ondráček (1:0).
06:22
Vyloučen hráč #60 Jakub Pípal družstva FBC Draci Říčany B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:17
Vyloučen hráč #70 Daniel Stuchlík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Černý a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany B:
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB White: brankář: Václav Járka; hráči v poli: Matouš Vítek